Üye Paneli

Ceyhan Devlet Hastanesi, Adana ili Ceyhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz ilk olarak 1950 yılında 50 yataklı olarak inşa edilmiş olup halen mevcut hastane binasında tek katlı bir yapı olarak bulunmaktadır. Yaklaşık 60 dönüm arazi üzerine inşa edilen ve toplamda 43.728 metrekare kapalı alana sahip 250 yataklı yeni Ceyhan Devlet Hastanesinin 2019 yılı içerinde hizmete alınmıştır. Ceyhan İlçesi ve çevre mahallelerinde ikamet eden vatandaşlarımızın çok modern bir tesiste sağlık hizmeti almalarını sağlayan yeni Ceyhan Devlet Hastanesi, 90 adet muayene odası, 240 hasta yatağı, 14 adet 1. basamak yoğun bakım yatağı, 13 adet 2. Basamak yoğun bakım yatağı, 6 adet 1. Basamak yenidoğan yoğun bakım küvözü, 8 adet 2. Basamak yenidoğan yoğun bakım küvözü, 5 adet ameliyathane salonu, 1 adet lokal ameliyathane salonu, 1 adet kadın doğum ameliyathane salonu, 8 yataklı erkek gözlem salonu, 8 yataklı bayan gözlem salonu, 4 yataklı pediatri gözlem salonu ile hizmet vermektedir.

Ceyhan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ceyhan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah. Prof. Dr. Kemal Dal Sok. No:87 Ceyhan, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
71 yorum
 • Murat Erdoğdu
  Murat Erdoğdu
  bir yıl önce

  Güzel bir hastahane olmuş. Emeği geçenden allah razı olsun. inşallah güzel işletilir güzel yönetilir temizlik konusunda herkes inşallah üzerine düşeni yapar diye düşünüyorum. İnsanlarımız devlet malının kıymetini bilmeyi öğrendiği gün inşallah bu işler daha güzel olacak.. Devletimizin. alına sahip çıkmamız lazım. İnşallah Daha derli toplu daha nezih ve daha güzel hastanelerimiz olur..

 • Asel Çolak
  Asel Çolak
  3 ay önce

  Gördüğüm en berbat hastane personeller devletin kopegi oldugunu belli ediyorlar it olduklari icin azarlamalarini normal karsiladim ama bizler sayesinde ayaktasiniz Kadin dogum Yavuz Çicek kadar it bir hicbir hastanede yok devlet iyi seciyor belli

 • Baran Onal
  Baran Onal
  4 ay önce

  Aslında çok güzel bir hastane ama kantin fiyatları çok pahali burada 6 lira olan sade soda sizde 15 lira iki katı

 • mehmet ışık
  mehmet ışık
  4 ay önce

  Ücretsiz açık otoparkı mevcuttur. Acil var ve oranında ücretsiz otoparkı var. Ama yetersiz. Personeller ilgili ve temiz bir ortamı var.

 • Ayca
  Ayca
  6 ay önce

  Rezalet ve ötesi özellikle kadın doğum doktoru fenli tunç denen emeklisi çoktan geçmiş aciz doktoru özellikle şikayet ediyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.