Üye Paneli

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Pendik ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2010 tarihinde TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde Yılda ortalama 200000 hastaya hizmet verilmekte ve ortalama 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin önde gelen hekimlerinin görev yaptığı hastanemizde, Yoğun bakım hizmeti gerektiren hastalara verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, Onkoloji hastaları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri, Doğum Ünitesi ve Nükleer Tıp merkezi ile hizmet verilmektedir. Hastanemiz gerek hasta gerekse çalışan güvenliği açısınıdan 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personeli ile denetlenmektedir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Pendik, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,5
1.637 yorum
 • Taner GÜNEL
  Taner GÜNEL
  2 ay önce

  . Bu hastanenin rahmetli anne ve babamdan dolayı refakatçi kalmam sebebiyle ve kendi stentlerimin burada takılmasından dolayı avucumun içinden daha iyi bilirim tüm polikliniklerini... Zor Bela MHRS'den randevu aldım randevuma 1 saat kala hastaneye ulaştım Öğlen paydosu olduğu için poliklinikler kapalıydı fakat veznenin önündeki kuyruk rahat 50 metre vardı bu ne kuyruğu dedim dediler ki kayıt yaptırmadan içeri giremiyorsun. Dedim ki ben bu hastanede ilk defa muayene olmayacağım daha evvelden kaydım var MHRS'den randevu alsak da bu kuyruğa girecek miyiz? Evet kayıt açtırmadan içeriye giremiyorsunuz. Bu kuyruk sıra bana gelinceye kadar benim randevu saatim gelir dememe rağmen, Kardeşim burada bekleyenlerin hepsi bypasslı ameliyatlı insanlar onlar nasıl bekliyorsa Sen de bekleyeceksin dediler. Kaydımızı yaptırdık polikliniklerin içerisine girdiğimiz zaman hasta olmayan insan dahi burada hasta olur kanser olur Verem olur Covit olur. Alt tarafı eczanenin vermediği bir ilaç için Üstelik Raporum olduğu halde SS kanunu ile bekledik. Sağlık sorununu hallettik sağlık mükemmel Eskiden hastanelerde kuyruk vardı diyenlere ithaf olunur.

 • duhan kars
  duhan kars
  2 hafta önce

  Bugün annem ve ben kötü olduğumuz için doktora gittik. Doktor muayene esnasında telefonla yazışıp yüzüme bile bakmadı(birilerine kalp ve öpücük atıyor). Muayene esnasında ışığı bile olmadığı için telefonun flashıyla zar zor baktı boğazlarıma. Daha sonra influenza teşhisi koyup 1 gün istihrat raporu yazdı, 2 gün istediğimde ise maske takıp arkadaşlarımdan uzak bir şekilde çalışmam gerektiğini söyledi. İlla ölmemiz mi gerekiyor 2 gün rapor alabilmek için ?

 • isam Tamma
  isam Tamma
  2 ay önce

  İşini yapmak istemeyen kat sekreterlerinden şikayetçiyim. Çocuk göğüs hastalıklarında randevumuz vardı. Elimizde özelde çektirdiğimiz 2 tane Tomografi CD sisteme yükletmek için gitmediğim kat, oda, personel kalmadı. Herkes topu başkasına atıyor. Özetle hiçkimse işini yapmak istemiyor. En son sorumlu olmayıp ama bize yardımcı olan (hematoloji arşiv personeli)ne çok teşekkür ediyorum hâlime acıdı ve halletti. Müd. Yrd. Ümran hanıma sesleniyorum!! Sekreterlere yeni sistemin eğitimi verilmesine rağmen kimse yapmak istemedi. Lütfen acil bir şekilde ilgililere iletilsin.

 • Hüdavendigar
  Hüdavendigar
  bir hafta önce

  Acildeydik, Annem karninin ve sirtinin acisindan kivranirken,4 kez ardi sira kusmus, altina kacirmis ve oturacak yer dahi bulamamisken hicbir oncelik taninmadi. Herkes ayakta normal sekilde beklerken tek kivranan oydu. Bu personelleri oraya zorla mi diktiniz? Musahade alaninda kagidimiza bakilmasini beklerken 2 personel onumuzde sirtini yaslamis sohbet ediyor, doktora farazi sekilde sesleniyor doktor gelmiyor sohbete devam ediyorlar. Tekrar doktora lakayit bir tavirla hasta geldi diyor doktor elinde telefonla oynayarak geliyor. Karsinizda insan kivraniyor. Dalga mi geciyorsunuz? Acilde bizle ilgilenen kisi (sanirim doktor) daha soyleneni anlamayip annem israrla 1 saat once basladi demesine ragmen bugun mu basladi vs diyor. Buraya saglam giren hasta cikar lafi tam olarak bu hastane icin soylenmis. Damar yolu acarken turnike eldivendi. Bu binayi buraya hastane diye diktiyseniz hem icindeki personelden hem de hastane imkanlarindan sorumlusunuz

 • Gamze
  Gamze
  3 hafta önce

  Hayatımda daha berbat bir hastane görmemiştim. Kapıdan girdiğim gibi saçmalıklar silsilesi başladı. Karşıma çıkan ilk görevli hasta kayıt görevlisi olduğu için poliklinikler nerede diye ona sordum bilmiyorum danışmaya sor dedi. danışmada kimse yoktu üst kata çık orada da danışma var dediler. Üst katta polikliniklere ulaşmak için radyoloji ve ameliyathaneden geçmek zorundasınız. Önümden sedyeyle yaralı hastalar geçti. Güvenliklere sorarak güç bela polikliniği buldum. Doktorlar yokmuş zaten asistanları muayene ediyor. Asistan hanım 16.10 civarı ben nöbete gidiyorum diyerek hastalarını olduğu gibi bıraktı diğer odalara aktardı. 15.30daki randevuma 16.30da girebildim. Derdimi anlattım ilaç değil probiyotik yazıyorum dedi. Eczaneye gittiğimde yazdığı probiyotiğin ağızdan alınmadığını fitil olduğunu öğrendim. Dolayısıyla fitili almadım. E-nabızda ağızdan alınır yazmış ama yazdığı ilaç ağızdan alınan bir ilaç değil fitil. Bir yanlışlık mı oldu diye sormak için hastaneyi aradım ama ulaşabilene aşk olsun. Ordan oraya bağlayıp dakikalarca bekletiyorlar tam ulaştım diyorsunuz siz bir kelime söyler söylemez telefon yüzünüze kapanıyor. Bir daha ne adımımı atarım ne uğrarım. Verdiği fitili de kullanmayacağım zaten. Doğal yöntemlerle iyileşmeye çalışmaktan başka çarem kalmadı, güya Türkiye sağlık sistemi bir numara. Basit bi hastalığa bile kalıcı çözüm bulamıyorlar. Psikolojim bozuldu hastane hastane gezmekten.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.