Üye Paneli

Çeşme Devlet Hastanesi, İzmir ili Çeşme ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1994-2015 Yılları arasında hizmet veren Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi yeni yapılanması ile 27 Mayıs 2015 tarihinde yeni hizmet binasında Çeşme Devlet Hastanesi adını alarak hizmete açılmıştır.

Misyonumuz sağlık hizmeti sunulan başta Çeşme’li hemşehrilerimiz tüm vatandaşlarımızın hasta haklarına duyarlı ve saygılı, etik değerlere bağlı, tüm kaynaklarını etkin kullanan, hasta ve yakınlarına hak ettikleri değeri veren, hasta ve çalışan personel memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Çeşme Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çeşme Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fahrettinpaşa Mah. 2222 Sok. No:2/A Ilıca Yolu Çeşme, İzmir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
255 yorum
 • ismail koç
  ismail koç
  bir hafta önce

  Diş polikliniği gittim dr güleryüzlü anlayışlı ve mesleğini severek yapan birisiydi ,wlide hafiftir düşen dolgunun yerine eskisinden daha sağlam bir dolguyu çok kısa bir sürede hemen yapıverdi. Ellerine sağlık diyerek mutlu şekilde ayrıldım temizlik ve hijyen de mükemmeldi

 • dida
  dida
  9 ay önce

  Genel olarak hastane temiz,doktorlar ilgili. Sadece cesmenin nufusu az oldugu icin yeterli ekipmana ve personele sahip olmayan bir hastane mesela mr cihazi,mamografi yok. Sizi urla devlet hastanesine sevk ediyorlar. Yazin nufusun artmasi ile (yaklasik 10 kat) randevu bulmak zor oluyor.kisin rahat.

 • Hena
  Hena
  3 ay önce

  hayatımda daha kötü bir hastane görmedim, operatör bağlanmasına rağmen meşgule atıyor, 3 farklı birimden bağlanmaya çalıştım. Keyfi telefonları açıp açmamaya karar veriyorlar. Bundan bir hafta önce başka bir hastanede holter takıldığı için ve çeşme de yaşadığım için doğal olarak yardımcı olabiliceklerini düşündüğüm için holter sürekli error verince acile gittim. Koca hastanede doktorlar ve hemşireler dahil holter hakkında en ufak bilgi sahibi olan biri yok. Onu da geçtim hepsinde ukala bir tavır. Acil doktoru bir hanımefendi dışında yardımcı olmak isteyen bile olmadı. Hasta umurlarında olmadı yani. Psikiyatri bölümünün kötülüğünden de bahsediyim. Doktor suratınıza bile bakmadan 3 tane ilaç yazıp gönderiyor içerde maks 2 dk kalıyorsunuz. Hasta ile göz teması bile kurmayan bir doktor. Maksat ilaç yazdım gönderdim. Canınızı ve mental sağlığınızı dikkate alıp,seviyorsanız bu hastaneye gitmemenizi tavsiye ederim. Güler yüzünüz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. Halk olarak siz olmasanız ne yapardık.Şifa dolusunuz maşallah. Danışmalardaki insanların kabalığından bahsetmiyorum bile, umursamaz ve laubali bir tavır ya telefonla birileriyle konuşurken hastayı yönlendirmeye çalışıyor ya da telefonda instagramda gezerken yardımcı olmaya çalışıyorlar. Sinir krizi geçirmek istemiyorsanız gitmeyin!

 • Levent Yalçin
  Levent Yalçin
  bir hafta önce

  Kırık ayağımda platinden oluşan iltihab nedeniyle platini çıkaran Ortopedi doktoru Cihangir beye,hemşire ve sağlık personeline teşekkürü borç biliyorum.Ayrca hastanenin temizlik,hiljen ve guler yüzlü personelini,Başhekimi kutlarım. Levent Yalçın

 • Tuco Ramirez
  Tuco Ramirez
  2 hafta önce

  Uroloji doktorunu sanirim milleti azarlasin diye koymuşlar oraya. adama soru sorduk diye baştan salma cevaplar azarlar gibi konusmalar. Yani abicim yaşını başını almışın. Cok sıkıldıysan meslekten bas emekliligini dön köyüne. Ne is yaptiginizi unutmayin. Biz efendiligimizi bozmadik sanki bn doktortum kendisi sikayetciydi. Şaka gibi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.