Üye Paneli

Sarıkaya Devlet Hastanesi, Yozgat ili Sarıkaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz ilçemize Sarıkaya Devlet Hastanesi olarak 1992 yılında açılmış, 2016 yılı sonuna kadar eski hizmet binasında hizmet vermiştir. Yeni hizmet binamız yine Sarıkaya Devlet Hastanesi ismi ile 2016 yılında açılmış ve yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizde bir ana bina bulunmakta olup; arsa alanı 16.889 m², inşaat oturum alanı 3.784 m², kapalı alan 12.348 m², emsal alan 9.308 m², açık otopark alanı 74 adet (5’i engelli) alanından oluşmaktadır. Sağlık bakanlığı kriterleri göz önüne alınarak inşa edilen hastanemiz 50 yatak kapasitelidir. Hastanemiz aynı zamanda bebek dostu hastanedir. Hastane kalite standartlarınca sürekli güncel ve yenilikçi olarak hizmet vermektedir.

Sarıkaya Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sarıkaya Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şekerpınar Mah. Hastane Cad. 675 Nolu Sok. No:4/B Sarıkaya, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
41 yorum
 • Mehmet Salih
  Mehmet Salih
  6 ay önce

  Sarıkaya Devlet Hastanesi'ne her ziyaretimde gayet yeterli bir deneyim yaşadım. Acil kısmı özellikle takdire şayan! Buraya acil bir durumda başvurduğumda, doktorlar hem çok tecrübeli hem de samimi bir şekilde ilgilendiler. Acil durumlarda hızlı hareket etmek gerçekten önemli ve ekip bu konuda olağanüstü bir performans sergiliyor. Doktorlar, tedavi süreci boyunca adım adım bilgilendiriyor ve her türlü soruya sabırla cevap veriyorlar. Bu, hasta olarak kendimi güvende hissetmemi sağlıyor. Acil durumların yanı sıra, planlı muayene ve tedavilerimde de aynı düzeyde özeni gördüm. Hastanenin genel temizliği ve düzeni, hasta konforunu ön planda tutuyor. Bekleme alanları konforlu ve rahat, personel her zaman güler yüzlü ve yardımsever. Ayrıca, yönlendirme tabelaları sayesinde hastanede kolayca dolaşabiliyorsunuz. Hastanenin genel düzeni çok iyi düşünülmüş. Otopark sorunu kesinlikle yaşamadan rahatça park edebiliyorsunuz.

 • ilyas er
  ilyas er
  6 yıl önce

  Hızlı, kaliteli ve insan odaklı bir anlayışın hakim olduğu güzel bir devlet hastanesi. Rabbim düşürmesin. Fakat her işim düştüğünde ellerinden geldiğince yardımcı oldular. Personele teşekkür ederiz!

 • Elife Gümüş
  Elife Gümüş
  5 ay önce

  Çok güzel ilgilendiler özellikle yoğun bakım ünitesi bütün personele teşekkür ederim

 • hakim kar
  hakim kar
  bir yıl önce

  REZALET ÖTESİ BİR HASTANE...acilde anestezi uzmanı adına giriş yapılıp yeni stajer doktorlar hastalara bakıyor.ACİLDE ANESTEZİ UZMANININ NE işi var??Uzmanlar mesai sonrası acile gelmiyorlar burnuNUZ kanasa Kulak burun doktoru gelmiyor evinden BAKMAYA yan gel yat maaş al var mı öyle kurum,ama VAR adı SARIKAYA DEVLET HASTANESİ. Hastaneyi muhacir tayfası yönetiyor,köylü hizmet alamıyor.Muhacire sıra var,köylüye sıra yok Allahım Düşürmesin

 • Ceylan Dağ
  Ceylan Dağ
  2 yıl önce

  Bayramda Sarıkaya ilçesine bağlı köyümüze gelmiştik. Kızımın hastalanmasıyla Sarıkaya devlet hastanesine 3 kez acile gittik. daha sonra hastaneye yatışı uygun görüldü. En başından en sonuna kadar süreçte karşılaştığımız tüm sağlık personeli çok güzel ilgilendiler. Fiziki şartları da iyi bir hastane . Ama en güzel yanı doktorları, hemşireleri, temizlik görevlileri kısacası herkes çok iyi ve Güler yüzlüydü. Tüm personele çok teşekkür ederiz.Lütfen sağlık alanında çalışanların kıymetini bilip, onların işini kolaylaştıralım. Sağlıklı günleriniz olsun.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.