Üye Paneli

Hakkında

Hastanebul.org, Türkiye’de bulunan sağlık kurum ve kuruluşlarının adres, telefon, ziyaretçi yorumları ve randevu alma bilgilerini bulabileceğiniz bir hastane rehberidir. Bu sayfa, kurumun resmi sayfası değildir ve sadece ilgili yerin telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgilerini sunmaktadır. Sitemiz internet ortamındaki Türkçe hastane bilgileri içeriğini zenginleştirmeyi amaçlamaktadır. Sunulan bilgiler de hata olduğunu gördüğünüzde düzenleme önerisinde bulunabilir. Bununla beraber kayıtlarımızda bulamadığınız yer / yeni yer ekleyebilirsiniz. Bu projeye vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz.

Güncellik ve Doğruluk

Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarf edilmektedir. Kaynak olarak çeşitli arama motorları, İl sağlık müdürlüklerinin kamuya açık verilen bilgileri, ilgili hastanelerin web sitelerindeki bilgileri baz alınarak işlenmektedir. Ancak, bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini sağlamak adına, kullanıcılarımızı Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastanelerin resmi web sitelerini ziyaret etmeleri önermekteyiz. Bu web siteleri, genellikle güncel ve resmi bilgileri içermektedir. Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı yönetmelikler ve bilgilendirme dokümanları, sağlık konularında güvenilir kaynaklar olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, Hastanebul.org sitesindeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Sağlık Bakanlığı MHRS Hizmeti

Randevu almak ve sağlık hizmetlerinden yararlanmak için kullanıcılarımızı MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) sistemini kullanmaları konusunda teşvik etmekteyiz. MHRS, Türkiye’deki kamu hastanelerine ve bazı özel hastanelere randevu almak için kullanılan bir sistemdir.

Telif Hakkı ve Yasal Uyarılar

Bu web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Telif haklarını ihlal eden yazı, ses veya görüntü içeriği bu sitede bulunmamaktadır. Site içeriği, “Derleme Eserler Telif Hakları” ile hukuki açıdan da koruma altındadır. Bu sitede yer alan kullanıcı yorumları ve Google yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar, 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yorumlardan Hastanebul.org sorumlu tutulamaz. Bu site, Sağlık Bakanlığı’nın 26788 numaralı yönetmeliğinin 29. maddesine göre Bilgilendirme ve Tanıtım kapsamında hizmet vermektedir.