Üye Paneli

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağrı şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ağrı iline ilk devlet hastanesi, şu anki sağlık müdürlüğü olarak hizmet veren binada 1961 yılında açılmıştır. 1961 yılından 1984 yılına kadar bu binada hizmet vermiştir.1984 yılında daha önce ki kadın doğum ve çocuk hastalıkları ek hizmet binasına taşınmıştır. Bu binada 1984-2005 yılları arsında hizmet vermiştir. 2005 yılında fırat mahallesindeki eski hastane binasına taşınmış ve 2018 Haziran ayına kadar burada hizmet vermiştir. Haziran 2018’den beri şu an hizmet vermekte olduğumuz yeni hastane binasına taşınmış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

22 Ağustos 2016 tarihinde Askeri Hastanelerin Sağlık Bakanlığına devredilmesi ile Ağrı Asker Hastanesi Ağrı Devlet Hastanesine bağlanmıştır ve Karaköse ek binası olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz şu an itibariyle ana bina ve Karaköse ek hizmet binası ile halkımıza hizmet vermektedir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ile Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü arasında imzalanan afiliasyon protokolü ile üniversite hastanesi statüsüne kavuşan Ağrı Devlet Hastanesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fırat Mah. Çevre Yolu Üzeri Suçatağı Mevki Otogar Karşısı Merkez, Ağrı

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,1
158 yorum
 • Cazim Çelik
  Cazim Çelik
  6 ay önce

  Hastane yönetimi maalesef yetersiz.Donanimli Personel Yok denecek kadar az. Hasta ve hasta yakinlariyla iletisim kuramiyorlar.Yogun bakim ünitesindeki hastamizi Endoskopieye görütürken yogun bakim hastasi 25 dakika asansör bekledi. Asansörün gecikme sebebi hasta asansöründe cöp ve insaat malzemeleri tasinmasi. Görevli Personel sedyeyi Saga sola vurarak tasiyor uyardigimda kaba bi sekilde:: Eee ne yapim carpiyor diye cevap veriyor.. Prof.dr Celal Sengör hocamizin dedigi cümle aklima geldi: Senin cahilligin benim yasamimi etkiliyor…. Yurtdisindan 3. aktarma ile Agriya ulastim. Hastamizi görmeden El dezenfaktani ve maske istedim öyle seyler yok dediler.Hastane yönetimine hijjenin tanimini yapma gereksinimi duymak Utanc verici. Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanimlanir. Fotograf ve videolarda hersey ortada…

 • Ayfer Karakaya
  Ayfer Karakaya
  bir hafta önce

  Hastane çok kirli ve her yer ahır gibi kokuyor hastane ortamlarının hijyenik olması gerekirken maalesef rezalet içinde 💆🏻‍♀️ ne bir danışman var ne de poliklinikleri gösterecek işaretler saçma sapan bir hastane Allah kimseyi buraya düşürmesin buranın insanları neden ses çıkarmıyor çok üzülüyorum kimse bu şekilde yaşamayı hak etmiyor başhekimi sanırım odasından çıkmıyor hiç dışarıya

 • Metin Kocabay
  Metin Kocabay
  2 ay önce

  Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kliniğinde 23.01.2024 08:50 tarihinde ÜNZÜLE HANBABA adlı hekime gittim.Bileğimde olan sıkıntıyı sabırla dinleyip,iyi güler yüzlü bir açıklama ile yardımcı oldu. Yıllardır görmeyi umud ettiğimiz doktor diyebilirim.Çok teşekkürler ederim.kısaca melek işte... Aynı zamanda emar bölümünde çalışan iki bayan hemşire mı tekniker mi bilemiyorum. Emar filmi için hastane sekreteri torpili ile bir ay sıra zamanı olan hastayı benim sıram gelmesine rağmen o vatandaşı benden önce aldı.özellikle itiraz etmeme rağmen sırf itiraz ettim diye kıllık yaparak beni gecikmeli emara aldı.özellikle başörtülü ve diğer kısa boylu hemşire yada emar sorumlusu neyse onlara hakkımı helal etmiyorum. Aldıkları para burunlarından gelsin.vatandaşa kıllık yapmak ta ne oluyor. Bu arada sıraya aldıkları şahıs bir imam hatip lisesi müdürü yani yarı imam ve ilahiyat okumuş öğretmen olmuş onada hakkımı helal etmiyorum.

 • Hanife Kaya
  Hanife Kaya
  bir ay önce

  Ne zaman aramak istesek kesinlikle randevu bulamıyoruz Bu nasıl bir iştir anlayamadım hasta olsak ölsekte hastaneye gidemiyoruz.Allah aşkına devletin kurumunda halka gereken hizmet yapılmıyorsa eğer neden bulunduğunuz bölgeyi boşuna işgal ediyorsunuz.

 • Esma Armağan
  Esma Armağan
  3 ay önce

  Agri araştırma hastanesi hakkında yaptığım şikayetlerin neden hiç bi çözümü olmuyor acaba? Bugün agri hastanesinde çalışan merve nergiz doktora randevumuz vardı ne Bi iptal mesajı ne Bi haber verme ta nerelerden muayene olmaya geliyoruz ne doktor ne odası ne birilerinin haberi ya ben vergisini veren kamuda çalışan Bi insanım bu rezilliği çekmek zorunda mıyım yaaa nereye şikayet edilecekse her yere şikayet edecegim.bu kadar insanı mağdur etmeye hakkınız yok . Bu hastanenin bas hekimine de yazık Bi hastaneyi idare edemiyor Allaha emanet gelip gidiyor doktorlar başlarına buyruk.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın