Üye Paneli

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ardahan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İlimizde Halil Efendi Mahallesinde yapımı tamamlanarak 2008 yılının ilk aylarından itibaren halkımıza hizmet vermekte olan Sağlık Ocağımızın ikinci katında Ağız Diş Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır. Diş Poliklinigimiz Eğitim Tipi Sağlık Ocağına taşınarak halkımıza hizmet vermekte iken 2008 yılı Şubat ayından sonra Halil Efendi Sağlık Ocağına taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diş Polikliniği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir. Ağız Diş Sağlığı Merkezinin şehir merkezine yakın olması ve ulaşımın kolay olması nedeniyle tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir merkez haline gelmiştir.

Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İnönü Mah. PR.DR. Abdulmecit Doğru Cad. Sağlık Kompleksi Merkez, Ardahan

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
16 yorum
 • Esnn Esnn
  Esnn Esnn
  4 ay önce

  Şikayetin ne diye sorarken yüzüme bile bakmayan telefona bakan azarlayan Bedreddin demire bir daha asla randevu almam.

 • Selim Bulak
  Selim Bulak
  4 ay önce

  Bu kadar bencil pislik hekim görmedim mahvetti bni üstelik birde tripli bnim verdim sana zıkkım olsun

 • Sv csr Csr sv
  Sv csr Csr sv
  bir yıl önce

  Bugün özlem diye bir Dr randevum vardı kadın beni mahvetti ağzımı acamiyorum çene kemiyim boynumakadar sisti ben daha önceleri 7 tane kanal tedavi yaptırdım böyle birşey yaşamadım sakın bu bayana gitmeyin pazartesi şikayetçi olucam

 • Merry Sen
  Merry Sen
  2 yıl önce

  Kanal tedavisi gerektiren disime işlem yapmadan ilaç verip resmen başından savdi Buket hanım çok ilgisiz ve iletişimi çok kötü randevu alın gelin diyor birde randevu verilmediğini söylememe rağmen Maddi durumunuz iyiyse Mehmet hoca ya giidn Harika bir doktor

 • M ALEMDAR
  M ALEMDAR
  2 yıl önce

  Kutlu Çağrı hocanın gitmesi çok kötü oldu. kişiliğiyle karakteri ile örnek bir insandı

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.