Üye Paneli

Kuşadası Devlet Hastanesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz sahil şeridinde mevcut (bugünkü Toplum Sağlığı Merkezi’nin yerinde) 3394 m2 alanda 1956 yılında sağlık merkezi olarak çalışmalarına başlamış, 1982 yılında devlet hastanesine dönüştürülmüştür. 2001 yılına kadar eski yerinde hizmet veren hastanemiz uzun yıllar fiziki şartların yetersiz ve uygunsuzluğu nedeniyle şehrimize zorlukla hizmet vermiştir. 01/03/2002 tarihinde tam donanımlı bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Teknik olanaklarını vatandaşlarımızın bağışları ve döner sermayeden gelen maddi güçleri ile her geçen yıl daha fazla arttırmıştır. Kurumumuz 166 yatak kapasiteli yeni binasında 26.05.2015 tarihi itibarı ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz 28399 m2’lik kapalı alana kurulu olup, 5608 m2’lik oturum alanına sahiptir.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazanmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik odası, 29 adet tek yataklı WC-duşlu odası, 60 adet çift yataklı WC-duşlu odası mevcuttur. 17 yoğun bakım yatağı ve 4 ameliyat oda sayısı mevcuttur.

Kuşadası Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kuşadası Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Türkmen Mah. Bayraklı Dede Mevkii Hülya Koçyiğit Bulvarı No:13 Kuşadası, Aydın

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.