Üye Paneli

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Batman şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Batman’da yeni yapılan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Batman Bölge Devlet Hastanesi birleşip 810 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir. Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 19 poliklinik hizmet vermektedir. İlimizin ilk 3. basamak hastanesi olan sağlık tesisimiz, hem bölge halkına hem de bölge illerine hizmet verecek kapasiteyle donatılmıştır.

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 poliklinik odası, 18 ameliyathane salonu, 130 yoğun bakım yatağı, 14 yan dal branşı ve son teknoloji tıbbi cihaz donanımıyla bölge halkına ve çevre illere hizmet vermektedir.

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Belde Mah. Eflatun Cad. No:5B Merkez, Batman

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
182 yorum
 • Can Gök
  Can Gök
  4 hafta önce

  Tıp okumuş olabilirler ama ahlak kurallarını unutmuş kendilerine adam denilemeyecek kadar küstah ve saygısızlar. Göz polikliniklerdeki doktorların yanlarında bulunan yardımcı sıfatına bürünmüş şahısların hastalara yaptıkları muameleri, hastanenin baş hekimi bu şahısların tavrına gözmü yumacak. Her fırsat bulduklarında kendilerini odaya kilitleyip hastalarla ilgilenmez olmuşlar. Yazıklar olsun böyle düzene...

 • eymen eymen
  eymen eymen
  geçen hafta içinde

  Batmanda eski adı bölge hastanesi olan hastanenin arka tarafında kurulmuş büyük ve iyi standartlarda bir eğitim araştırma hastanesi. Ulaşım sıkıntısı yok.

 • Nihal Kara
  Nihal Kara
  4 ay önce

  Koskoca ilde sadece 1 endoskopi doktoru varmış. Ve 4 ay sonrasına randevu verilebiliyor. Doktor talep edilmiyor mu. Ya da bu sistemde kim çalışmak ister orası da muamma doğrusu.

 • Baki Demir
  Baki Demir
  3 ay önce

  Doktor 2 gün önce çıkan kan tahlili sonuçlarını bilgisayarın da görüntüleyemedi ve mecburen bir daha kan tahlili istedi. Hastane laboratuvarı kan tahlili sonuçlarını e-nabız'a da yüklemiyor .

 • Nur Gül
  Nur Gül
  5 ay önce

  Hayatımda bu kadar gereksiz bu kadar bilgisiz hemşireler. Güvenlik. Yeni bina giriş danışmanlık çalışanı..sizi Allaha havale ediyorum. Sabahtan beri bebeğimle bizi yanlış bilgi vererek iki hastaneye gezdik

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın