Üye Paneli

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Batman şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Batman’da yeni yapılan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Batman Bölge Devlet Hastanesi birleşip 810 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir. Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 19 poliklinik hizmet vermektedir. İlimizin ilk 3. basamak hastanesi olan sağlık tesisimiz, hem bölge halkına hem de bölge illerine hizmet verecek kapasiteyle donatılmıştır.

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 810 yatak kapasitesi, 111 bin metrekare kapalı alanı, toplam 2 bin 500 personeli, 170 poliklinik odası, 18 ameliyathane salonu, 130 yoğun bakım yatağı, 14 yan dal branşı ve son teknoloji tıbbi cihaz donanımıyla bölge halkına ve çevre illere hizmet vermektedir.

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Belde Mah. Eflatun Cad. No:5B Merkez, Batman

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
193 yorum
 • Baran Şahin
  Baran Şahin
  2 ay önce

  Bence psiko deniz hanım ve psikiyatri uzmanları efendim özür dilerim gerçekten özür dilerim efendim ama Psikiyatri doktorları Türk kahvesi Efendim bak çok ciddiyim bak efendim bak türk kahvesi Makinesi yok zaten hani ben genel sağlık testi yaptırdım efendim nöroloji doktoru sağlıklı olduğumu bilimsel bir şekilde kanıtladı Efendim hani EMAR ile hani tomografi ile hani ultrason ile sağlıklı Bireylerden bir birey dedi Efendim haberiniz olsun efendim şalgam suyu olsaydı hani bilmem depresyon ve B12 vitamini derler hani efendim hani beyin sağlığı için efendim.......pilav üstü et döner yedim ama Psikiyatri servisinde yatarken Efendim ama dışarda bir restaurant vardı efendim bana izin verdiler oraya gidip yemek yiyip geri geliyordum bazen hastane kantininde oturup çay ve sigara içiyordum bilmem ilaçlar beyine zarar veriyordu bence yani ağızdan salya ve baş ağrıları ve baş dönmesi olurdu Efendim hani FDA onaylı derler sertifikalı derler hani efendim hani Avrupa sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış FDA onaylı psikiyatri ilaçları var efendim..... Neden Türk kahvesi Makinesi yok odasında psiko Deniz'in acaba ve Psikiyatri Selahattin işte ve Psikiyatri mevlüt Murat işte bölge devlet hastanesi işte Türk kahvesi neden ikram etmiyorlar hani siz neden Kalbe giden yol mideden geçer demiyorsunuz hani ??????

 • Can Gök
  Can Gök
  3 ay önce

  Tıp okumuş olabilirler ama ahlak kurallarını unutmuş kendilerine adam denilemeyecek kadar küstah ve saygısızlar. Göz polikliniklerdeki doktorların yanlarında bulunan yardımcı sıfatına bürünmüş şahısların hastalara yaptıkları muameleri, hastanenin baş hekimi bu şahısların tavrına gözmü yumacak. Her fırsat bulduklarında kendilerini odaya kilitleyip hastalarla ilgilenmez olmuşlar. Yazıklar olsun böyle düzene...

 • sü heda
  sü heda
  bir hafta önce

  Gördüğüm en kirli en pis Hastanehene çok yazık....Yönetim devletin verdigi paralarla ne yapiyor diye sorguladım tüm gece

 • Layla Muhamad
  Layla Muhamad
  bir ay önce

  Batman halkı rica ediyorum sarı serum için gelmeyin sizin yüzünüzden sevgilimle konuşmuyorum bizede biraz zaman yaw ve hasta olanlara acil şifalar diliyorum:)🌷

 • eymen eymen
  eymen eymen
  3 ay önce

  Batmanda eski adı bölge hastanesi olan hastanenin arka tarafında kurulmuş büyük ve iyi standartlarda bir eğitim araştırma hastanesi. Ulaşım sıkıntısı yok.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.