Üye Paneli

Karlıova Devlet Hastanesi, Bingöl ili Karlıova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 30 yataklı Devlet Hastanesi olup 09/07/2010 tarihinde hizmete girmiştir. İlçe Merkezine 3 km uzaklıkta inşa edilmiştir.

Hastane binamız 4 kat üzerine 12000m2 toplam kapalı alana sahip olup, 4 bloktan oluşmaktadır. Hastanemizde 11 poliklinik odası, tek yataklı ve 2 yataklı odalar şeklinde olmak üzere 36 adet yatan hasta odası ve 12 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Ayrıca 3 ameliyat salonu bulunmaktadır.

Karlıova İlçe Hastanesi; İlçe merkezinde yaklaşık 10.000, bağlı 47 köyüyle yaklaşık 35.000 nüfusa hizmet vermektedir. Bu sayı yaz aylarında göçebelerin gelmesiyle ve büyük şehirler ile yurtdışından gelen vatandaşlarla birlikte 50.000’i aşmaktadır.

Karlıova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karlıova Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km Karlıova, Bingöl

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
32 yorum
 • Burak Bayindir
  Burak Bayindir
  3 ay önce

  Annem acilde ve ben acilden bilgi almak için operatöre bağlanamıyorum sürekli aynı şeyleri söylüyoruz düzeltme yapılmıyor

 • d g
  d g
  2 yıl önce

  Telefon numaram sisteminizde baska bir hasta adina kayitlanmis oldugu icin surekli baska bir hastanin hastane ve ozel bilgilerini mesaj olarak aliyorum. Hastanenize telefonla ulasmama ragmen aksaklik giderilmedi. Acilen bu hatanin duzeltilmesini istiyorum.

 • Murat çoban
  Murat çoban
  2 yıl önce

  Gırerken ateş ölçümü yok dezefakran yerleri boş yeterli güvenlik yoktur geler direk içeri giriyor yakık güzel hastahaneye..?

 • emre atlı
  emre atlı
  2 ay önce

  Doktor eksik

 • Erdi Pullu
  Erdi Pullu
  5 yıl önce

  Sevk noktasindan baska bi seye yaramiyor hastanede peraonel ve ekipman ekaigi cok fazla

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın