Üye Paneli

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bolu şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Fakülte Ünitesi ve Merkez Ünite olarak hizmet vermektedir. Fakülte Ünitemiz; 33.854 m2 kapalı alana, 6.556 m2 oturum alanına, 400 araçlık açık otopark alanına sahip ve 313 (yoğun bakım dahil) yataklıdır. Hasta odalarımızın 65 tanesi tek kişilik 90 tanesi 2 kişilik olup her odada wc ve banyo mevcuttur. 53 yoğun bakım yatağı (2. Ve 3. Basamak), 9 ameliyathane salonu, 1. Basamak acil servisi ve 57 poliklinik odası olan sağlık tesisimiz kullanımımızdadır. Akademisyenlerimizin hizmet verdiği ünitemizdir. Dahili ve Cerrahi her türlü branşta hizmet vermektedir.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü Merkez, Bolu

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
25 yorum
 • niyazi erdogdu
  niyazi erdogdu
  bir yıl önce

  Son zamanlarda gittiğim en üst düzey hastaneleden biri.Ozellikle göz bölümü çok ileride.Kardiyoloji ve nefroloji bölümü de çok iyi.Kardiyoloji doç Dr Mehmet bey mükemmel ilgili ve işini çok iyi yapan biri.Hastane temiz park alanı bol ama kantin o büyüklüğe göre çok kisitli

 • Ş M
  Ş M
  bir ay önce

  Bakımsızlıktan dökülüyor.. Hiç mi denetleme yok.. Kimsenin umrunda değil.. hastane demeye bin şahit lazım. Yazık yazık

 • Zeynep Kuru Akyol
  Zeynep Kuru Akyol
  6 ay önce

  Ne biçim bi hastane il dışından gideceğiz hastaneyi arıyoruz açan yok muhattap yok 2 gündür 1 kere telefonu açmazlar mı. Allah muhtaç etmesin size inşallah

 • Tugba CENGIZ
  Tugba CENGIZ
  bir yıl önce

  Bir hafta içinde neredeyse 5 kere gittik. Annemin kontrolleri vardı. Ama ramotoliji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji bölüm doktorları annem için birbirleri ile iletişim halinde ve güzel takip ettiler. Poliklinik muayene sırası için randevunuzu onaylatmak biraz gereksiz geldi bana. Onaylatmayi unutursanız saatlerce bekleyebilirsiniz. Antalya eğitim araştırma hastanesinde sekreterler onaylanmış listeyi doktor kapısına asıyor. Sitem daha düzenli işliyor. Örnek alınabilir.

 • Ayfer Karabulut
  Ayfer Karabulut
  8 ay önce

  Kızım doğum yaptı o kadar memnunuz ki düzce de ki hastaneler pes para etmez bolu araştırma hastanesi özel hastneden daha iyi bütün kadın doğum doktorlarına hemsirelerine temizlik personeli tesseksur ediyoruz .

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.