Üye Paneli

Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi ana bina ve eski Gelibolu Asker Hastanesi ek binası olmak üzere 2 binada hizmet sunmaktadır.

Gelibolu Devlet Hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini, insan haklarına saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı temellerine dayanarak, modern tıbbın gerektirdiği teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizlere sunmak misyonumuzdur. Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En iyi teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi yöntemlerini, hasta memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.

Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gelibolu Şehit Koray Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22 Gelibolu, Çanakkale

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
91 yorum
 • İrem
  İrem
  5 ay önce

  Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Nöroloji Doktoru Nejla Çalık hakkında şikayetim var. Anneannemin 1 Kasım 2024 Carsamba saat 11.20'de randevusu vardı. Bu randevuda doktorun kendisi tarafından istenen kan tahlilinin sonucunu yine doktor saat 14.00'da anneannemin getirip göstermesini istiyor. (Tahlil sonuçları 14.00'da çıkıyor) Anneannem ertesi gün gösterip gösteremeyeceğini soruyor. Fakat doktor reddedip bugün gelmesini söylüyor. Oysaki ertesi gün gelse kontrol kontenjanindan hasta kaydı açtırıp doktorun ekranına düşeceği için direkt olarak sırayla alınabilirdi. Ama Nejla Hanım ne yapıyor? Bu işleyişe rağmen 72 yaşında, tüm devlet dairelerinde öncelik verilen 65+ bir hastayı toplam 3 SAAT 10 DAKİKA BEKLETİYOR. Annem 11.00'da geldiği hastanede ancak 17.10'da muayeneye girebiliyor ve 17.30'da hastaneden çıkabiliyor. Kendisinin kesinlikle empati eksikliği olduğunu görüyorum. Anneannem bu zaman araliginda iki üç kere kendisini hatırlatmasına ve asistanina bildirmesine ragmen doktor "Sen çık" deyip içeriye almıyor.Şimdi bazı sorularım var. Saat 11.20de aldığı ve sanki bir kuralmış gibi ille 14.00da geleceksin sonucunu gostereceksin diye çağırdığı 65 yaş üstü hastayı 3 saat 10 dk bekletmek nedir? 65 yas üstü hasta önceliği yok mu? Devlet hastanelerindeki bu yasal gerekliliğe Nejla Hanım neye dayanarak uymamaktadır? Kalp hastası, tansiyon hastası ,bel fıtığı olan 72 yaşında bir hasta nasıl bu kadar bekletilir? ( Anneannem 3 saat bekledigi icin bel ve bacak ağrısı da bugün üçe katladı. Şifa bulmak için gittiği hastaneden hasta olarak çıktı.) Yaşlı hasta hakları yok mu, bir doktor olarak yaşlı insanlara saygı yok mu? İstanbul'da çok yoğun hastanelerde bile 65 yaş üstü hasta önceliği var ve asla bu kadar saat bekletilmez..Cok yoğunsa o gün anneannem size yarın geleyim demis ısrarla , hastayı ertesi gün çağırın. Hastayı en son alacaksa, üç saat bekletecekse neden 14.00de çağırıyor? DIerim yetkililer bu yazıyı okuyup ilgili doktora gerekli uyarıyı yapar... Bu durumu başka yaşlı hastaların yaşamasını istemiyorum.Doktor olmak hasta ile empati kurabilmek, insana değer vermek olmalı, yaz ilacı gönder demek değil. Doktorun kendi annesine yapılsa ne hissederdi acaba? Tüm doktorların emeklerini, değerini her zaman çok önemserim ve her fırsatta dile getiririm. Ancak Nejla Hanım çalışma koşullarından memnun değilse bunun sorumlusu benim kendisine saygısızlık yapmayan anneannem değil. Umarım kısa zamanda bu noktada değişiklik kaydeder. Bu durum CİMER'e iletilmiştir.

 • Mehmet Ayit
  Mehmet Ayit
  4 ay önce

  GÖZ MUAYENESİNE GİTTİM GÖKHAN EVREN EVLİÇOĞLU DOKTOR DENİLEN ŞAHIS MUAYENE ETMEDEN GÖZLÜK VERDİ BU KİŞİDEN ŞİKÂYETCİYİM GEREKENİN YAPILMASINI İSTERİM İLGİSİZ ALAKASIZ SIRF PARA İÇİN ZORAKİ DURUYOR HASTENEDE GEREKEN İn YAPILMASINI İSTİYORUZ

 • Earth and People
  Earth and People
  10 ay önce

  Yetersizliklere rağmen , hastane personelinin gerçekten canla başla çalışmalarına şahit oldum. Yogun bir geceye denk gelmeme rağmen . Acilde kontrollerim yapıldı , aort damarımın yırtılmış olma ihtimali düşünülerek ilaçlı tomografiye alındım. Kan alındı ve sonuç olarak üst solunum yolları enfeksiyonu teşhisi konularak serum bağlandı. 2-3 saat civarında hastanede kaldıktan sonra çok daha iyi bir şekilde hastaneden ayrıldım . Personele tekrar teşekkür ediyorum .

 • Jean Pardaillan
  Jean Pardaillan
  7 ay önce

  Çoğu özel hastanede bile göremediğimiz ilgi ve titizliği bu hastanede gördük, görüyoruz. Çalışan herkesin emeğine sağlık. Her birine saygımız sonsuz.

 • ahmet danış
  ahmet danış
  8 ay önce

  Tatil için gitmiştik ilk defa gittiğimiz bir hastane kız arkadaşım rahatsızlandığı için acil hekimi ve sağlık personeli meslektaşlarıma çok teşekkür ederim çok ilgili ve canla başla çalışıyorlar 👏🏽

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın