Üye Paneli

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. TC. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 86000 metrekare alan üzerine yapılmış olan hastanemizin teslim alınmasından önce Diyarbakır Devlet Hastanesi, bir süre Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermiştir.

Hastanenin gerekli tıbbi donanım ve personelin tamamlanmasıyla ilgili çalışmalara devam edilmesi sürecinde Diyarbakır Göğüs Hastalıkları Hastanesi hastanemize entegre edilmiştir. İnşaatı tamamlanan ana binada ilk olarak Göğüs Hastalıkları polikliniği 25-06-2010 tarihinde açılmıştır.

Hastanemizde hasta odaları 1 kişilik veya 2 kişilik şekilde oluşturulmuştur. Her odada yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, klima, televizyon, buzdolabı standart olarak bulunmaktadır. Toplam 273 odada 546 yatakla hizmet verilmektedir. Ayrıca yoğun bakım üniteleri ile ayaktan tedavi ünitelerinde (acil servis, onkoloji ve Günlük Tedavi Merkezi ile hemodiyaliz ünitesi) ile toplam 681 tedavi yatağı bulunmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Elazığ Yolu 10.km Üçkuyular Mevki Yenişehir, Diyarbakır

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
419 yorum
 • Gülten Doğmuş
  Gülten Doğmuş
  2 ay önce

  Google nn yol tarifi ek binayı gösterdiği için çok zorlandık ana binayı bulmakta hastanenin adını gösteren tabela da yoktu hastaneye yaklaşana kadar ha bir de Gazi yaşargil diye değil eğitim hastane diye tarif ediyor tabellada bilginize siz eğer mardinden gidiyorsanız direk hiç bir yere uğramadan diyarbakarın Ergani çıkışında hastane. Dümdüz devam edin otobandan hastane bildiğiniz şehir dışında....

 • Ümmügülsüm Çeliker

  Hastanenin onkoloji bölümüne gitik ve gerçekten hastanede kse ilgilenmedi hemşire odasındaki herkes bı kafada yaşıyordu zor bela ilgilenecek birini bulduk. Doktor çok geç geldi ama gerçekten Ramazan Aksu çok iyi ve ilgili bir doktordu onkoloji bölümünün koridoru çok dardı ve havasızdı.

 • Kübra Tavus
  Kübra Tavus
  3 ay önce

  İçerisi kokuyor aşırı kalabalık çok pis heryer insanın midesi bulanıyor girince.Küçük bir kisti aldırmak istedim 6 ay sonraya gün verildi bu devirde bu yokluk valla helal olsun

 • Halit Kızılok
  Halit Kızılok
  4 ay önce

  Buraya tedavi olmaya gideceğinize hele hele acile gideceğinize evde oturup ölmeyi bekleyin.. gerekirse Urfa'ya Mardin'e gidin hastaneye ama buraya gelmeyin... İlgi alaka 0, hızlı hızlı ilaç yazıp gönderiyor. İlaçta parolun nasıl bir etkisi varsa bunlar da o kadar...hafta sonu etraftaki tüm eczaneler kapalı ilaç alamıyorsun..

 • Baver
  Baver
  bir ay önce

  01.02.2024te bu tarihte baska hastaneye mr çekimi yaptım sonucum gaziyasargil hastanesi tarafından hala cikmadi ve umursa mi yorlar

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın