Üye Paneli

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. TC. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 86000 metrekare alan üzerine yapılmış olan hastanemizin teslim alınmasından önce Diyarbakır Devlet Hastanesi, bir süre Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermiştir.

Hastanenin gerekli tıbbi donanım ve personelin tamamlanmasıyla ilgili çalışmalara devam edilmesi sürecinde Diyarbakır Göğüs Hastalıkları Hastanesi hastanemize entegre edilmiştir. İnşaatı tamamlanan ana binada ilk olarak Göğüs Hastalıkları polikliniği 25-06-2010 tarihinde açılmıştır.

Hastanemizde hasta odaları 1 kişilik veya 2 kişilik şekilde oluşturulmuştur. Her odada yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, klima, televizyon, buzdolabı standart olarak bulunmaktadır. Toplam 273 odada 546 yatakla hizmet verilmektedir. Ayrıca yoğun bakım üniteleri ile ayaktan tedavi ünitelerinde (acil servis, onkoloji ve Günlük Tedavi Merkezi ile hemodiyaliz ünitesi) ile toplam 681 tedavi yatağı bulunmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Elazığ Yolu 10.km Üçkuyular Mevki Yenişehir, Diyarbakır

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
439 yorum
 • Gülten Doğmuş
  Gülten Doğmuş
  5 ay önce

  Google nn yol tarifi ek binayı gösterdiği için çok zorlandık ana binayı bulmakta hastanenin adını gösteren tabela da yoktu hastaneye yaklaşana kadar ha bir de Gazi yaşargil diye değil eğitim hastane diye tarif ediyor tabellada bilginize siz eğer mardinden gidiyorsanız direk hiç bir yere uğramadan diyarbakarın Ergani çıkışında hastane. Dümdüz devam edin otobandan hastane bildiğiniz şehir dışında....

 • Rukiye Sümer
  Rukiye Sümer
  bir hafta önce

  Personel genellikle saygılı..temizlik 10 üzerinden 5.ftr bölümü encok uğrak yerim ve malzeme büyük ölçüde yok.!personel 10 numara,imkansızlıklar içinde görevlerini yapmaya çabalıyorlar..

 • Abdulmenap ipek
  Abdulmenap ipek
  bir ay önce

  Hastane olaraktan iyi ama hizmet yok herkes sinirli agresif birşey sormak mümkün değil özellikle doktorların olduğu odalardaki sekterler hiç sakin birini görmedim hepsi burnunun dibiyle konuşuyor insanlara yardımcı olmaları imkansız doktorlar ise bir hastayı 2 3 bilemediniz 5 defa getirir öyle sonuca ulaşılır şahsen ben 5 defa sonuç bulabildim artık gerisini gidenler düşünsün

 • Mehmet sıddık Tunç

  bu cihazların ne işlevi var, sus icin takılmış olması lazım

 • Seyyid Sheriff (Kendime Geziyorum)

  Ne kadar eski bilmiyorum ama sanki yıllardır terkedilmiş de sonradan kullanıma girmiş gibi. Her yer dökülüyor yapılan işlerde bina yönünden söylüyorum çok baştan savma yapılmış ve özensiz.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.