Üye Paneli

Akçakoca Devlet Hastanesi, Düzce ili Akçakoca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz ilçemizde 1987 yılında kurulan Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından Sağlık Bakanlığımızdan alınan Tip Proje ile Akçakoca Belediyesi tarafından tahsis edilen 17 dönümlük arsa üzerine 1991 yılında başlanmıştır.

Deprem sonrasında eski hastane zor şartlarda verilen sağlık hizmetleri göz önünde bulundurularak 20.06.2001 tarihinde geçici işgali, 04.09.2001 tarihinde geçici kabulü yapılarak bina içindeki noksanlıkların zaman içersinde giderilmesi planlanarak 10.12.2001 tarihinde yeni hastane binasına geçilerek sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Hastanemizin kesin kabulü 26.02.2002 tarihinde yapılmıştır.

Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin bir ekip ruhu ve anlayışı içerisinde en kısa zamanda çözümlenmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve Ülkemizde hizmet veren hastaneler içerisinde ilk sıralara yerleşmek hedeflenmektedir.

2003 yılında Hastanemiz Yardım Derneği tarafından Acil karşısında 375 metrekare alan üzerine 10 yatak kapasiteli Diyaliz ünitesi yaptırılmış olup, 9 adet Diyaliz makinesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Akçakoca Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Akçakoca Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah. Park Cad. No:20 Akçakoca, Düzce

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
37 yorum
 • suna kumru
  suna kumru
  6 ay önce

  ORTEPEDİ Doktoru Abdurrahim Aydın ,ayağımda lif kopması varmış, çok ilgilendi,Görevli memur Tekin Albayrakta çok yardımcı oldular öyle merhametli ve iyi insanları görmek güzel Allah yollarını açık etsin.Tüm hastanelerde böyle yardımsever ve iyi insanları görmek en büyük dileğimiz

 • Ercn Trn
  Ercn Trn
  2 ay önce

  Poliklinik sekreterleri biraz daha saygılı ve insancıl olursa iyi bir hastane olabilir ama maalesef Dr teçhizat bakımından çok zayıf en ufak bir şey için bile başka hastanelere sevk ediliyor şunu sürekli

 • Işıl Erden
  Işıl Erden
  6 ay önce

  Acilde elinden geleni yapan,iyi doktorlar vardi. ama maalesef kizimin durumu daha agirmis.Ereglide özele gidince direk hastaneye yatirmislardi.her yedigini aksam olana kadar yarim saat icinde kusmustu.

 • Şilan Sezgin
  Şilan Sezgin
  6 ay önce

  Bu sabah kadın doğuma gittim ve benimle beraber bir kaç kadın daha alındı odaya rezalet bir durumdu. Hijyen hiç yoktu Kesinlikle gidilmemesi gerekn bir hastane

 • Lokman Atik
  Lokman Atik
  5 yıl önce

  Fena değil, eski bir yer, çok kalabalık olmuyor, herşeyi bulamayabilirsiniz, Düzce merkezden en az 40 dk sürer. Fakat hastanede işiniz bitince bir de deniz havası alınca iyi gelir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın