Üye Paneli

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Elazığ şehrinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1945 yılında 35.000 m² arsa üzerine yapılan ilk hastane binasıyla hizmete başlamıştır. Hastanemiz 31.07.2018 tarihine kadar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet verdi. Devletimizin sağlık alanında yeni hizmet anlayışı kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın 26.08.2014 tarihli sözleşmesiyle yapımına 360.000 metrekare alan üzerinde başlanarak inşaat aşaması tamamlanan 1038 yatak kapasitesi olan Şehir Hastanesi Binasına 01.08.2018 tarihinde taşınarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi olarak hizmet etmeye devam etmektedir.

Hastanemiz 360.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Hastanemiz toplam 1038 yatak kapasitesine sahiptir. 177 Yataklı Yoğun Bakım ünitesi (46 Yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım ünitesi). Hastanemizde 227 adet poliklinik bulunmaktadır. Hastanemizde 5 tanesi gün ameliyathanesi olmak üzere toplam 35 ameliyathane bulunmaktadır. Hastanemiz kampüsünde 100 yataklı YGAP (yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi bulunmaktadır. Hastanemizde 50 yataklı Tutuklu Adli Psikiyatri ünitesi bulunmaktadır.

Hastanemizde; 2 Mr cihazı, 2 Tomografi Cihazı, 9 Röntgen Cihazı (4 portable), 1 PET CT cihazı, 1 Spect CT cihazı, 4 Anjio ünitesi, 2 Endoskopi ünitesi, 2 Kolonoskopi ünitesi, 1 ERCP, 27 Diyaliz yatağı, 4 adet yürüyen merdiven, 86 asansör bulunmaktadır. 1 Heliport 1 Acil İniş Pisti, 1922 araçlık kapalı otopark ve 374 araçlık açık otopark bulunmaktadır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ulukent Mah. Onbaşı Sok. No:99 Merkez, Elazığ

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
455 yorum
 • Özlem Özelçi
  Özlem Özelçi
  bir hafta önce

  Rezalet bir şehir hastanesi şehirde olan tek devlet hastanesi 21. Yy yeşil alanda 200 hasta sırada beklerken sadece 2 doktor hizmet veriyor. 200m^2 alana 300 kişi sığmaya çelişiyor inanilmaz bir rezillik.

 • Şahin Bey
  Şahin Bey
  bir ay önce

  Bir çok bölüm sayısız Dr. Seçimi imkanlar çok fazla vs vs.. Olumsuz olarak ise Gerek Eşimi Gerekse'de özellikle Oğlumu çocuk Dr her nezaman randevu alıp gidersek gidelim, muayene odasına girer girmez yüzümüze bile bakmadan suratı sirke satan azarlar gibi konuşan korkudan soracağım soruyu bile unutan bir ben değilimdir. Muayene olanların bir çok anne ve babası'da aynı dertten muzdarip. İstisna diyemem çünkü aylardır hangi Dr a randevu alıp gittiysek aynı şeyler... Unutmadan sabah ilk randevu sırası sizdeyse mesai başlasada sekreterler dost meclisi çay keyfi bitene kadar beklemek zorundasınız Umarım bu konu bir şekilde dikkate alınır bir gün,

 • kültür sanat tarih
  kültür sanat tarih
  bir yıl önce

  Elazığ şehir hastanesi büyük ve modern bir hastane içeride modern teknolojik ve çağdaş bir sağlık hizmeti verilmekte doktorlar ve hemşireler genellikle ilgili ve sorun çözme odaklı. Odalar tek ve iki kişilik odaların içinde gerekli eşyalar var . Elazığ lıların hakettiği güzel bir hastane.

 • HASAN AYDIN
  HASAN AYDIN
  3 ay önce

  Röntgen 2 deki ekibi komple dağıtmaları lazım.. 1.5 saatte 20 kişinin röntgen filmi çekilmez mi ? Numara sırası devam ettirilmeden hasta alınıyor. Bir defa da şaşırtın. 3 yıldız , her şeye rağmen mesleğini layıkıyla yerine getirmeye çalışan doktorlar için.

 • Veysel Kılıç
  Veysel Kılıç
  geçen hafta içinde

  Büyük devasa otopark boş ikaz ışığı yok yer bulmak geri arabayı bulmak bloklar arasi geçiş sıkıntılı

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın