Üye Paneli

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karabük şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. K.B.Ü. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi; ayaktan ve yataklı olarak tedavi hizmetleri sunan, Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir. Şirinevler mahallesindeki yeni hastane binası tamamlanana kadar, hastane hizmetlerinin tek bir merkezden idaresi amaçlanmış ve 16.07.2012 tarihi itibariyle, Karabük Devlet Hastanesi, Şirinevler Devlet Hastanesi ve Karabük Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi tek çatı altında toplanmıştır. Hastanemiz 07.01.2013 tarihinden itibaren üniversite ile imzalanan protokol ile K.B.Ü Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine dönüşmüştür.

Yapımı 2014 yılı şubat ayında tamamlanan Şirinevler Mahallesindeki yeni hastane binasına geçilmesi ile birlikte Karabük Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi kapatılmış, Bayır Mahalledeki eski merkez binası ise muhtelif branşlarla ek hizmet binası şeklinde düzenlenmiştir. Toplamda Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi 80111 m2 kapalı alanı ve tescilli 465 yatağı ile hizmet vermektedir. Hastanemize bağlı 2017 yılında 5000 evler semt polikliniği açılmıştır. Yenilenen yüzü ve şartlara göre uyum sağlayan bir anlayışla yeni binamızda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şirinevler Mah. Alparslan Cad. No:1 Merkez, Karabük

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
260 yorum
 • Meral Demir
  Meral Demir
  2 hafta önce

  5yıldız aldığım hizmete. Annem ve babamı sağlıklı yaş alma birimine yazdırmıştım. Ekip süper ama Esra hemşire çok alkış hakediyor. İşini görev değil gönül işi gibi yapıyor. Esra hemşireye (özellikle) gelen doktorlara, fizyoterapist sadettin beye çok teşekkür ediyorum. Annem ve babam da bu yazıyı yazmamı istedi özellikle. Hizmet süper, ekip muhteşem. Teşekkürler 🧿

 • Melek Diri
  Melek Diri
  3 ay önce

  Acile 3 aylik bebegimi getirdim ateşi vardi 20 kisi vardi önümde hemsire doktora rica etmemi erken alacagini söylemisti doktora sordugumda herkesin ateşi var sirani bekle dedi. 3 aylik bebegimle 1 saat bekledik hastanede kapacagi butun mikroplari kapti. Orda kimsede ates sikayetiyle gelmemisti kimi okul icin rapor aliyodu kimi bilek acimasiyla gelmisti ve bu kadar kücük bebek bile yoktu tabi doktor bey disari cikipta sigara icecek hava alacak cogu zaman cikti cikti gitti 3 dk sni ayiripta bebegime bakabilirdi sistem cok kötü paraniz varsa özele gidin hayvan muamelesi gormekten biktik devlet hastanesinde

 • Kadir TÜZÜN
  Kadir TÜZÜN
  2 hafta önce

  Ultrasyon randevusu için 9 ay sonraya randevu bulabildim hangi asırda yaşıyoruz sağlıkta bu kadar geride olunamaz.

 • Hte
  Hte
  bir yıl önce

  Karabük devlet hastanesine kulak burun boğaz randevuma gittim. Doktor tomografiye yönlendirdi, tomografi birimine gittiğim zaman acilin ordaki tomografi bölümüne gitmem gerektiğini söyledi. 4 kişi vardı sırada fakat 65 yaş üstü hastalara öncelik tanınıyor. Hastalığın yaşı olmaz herkes sırasıyla girer yaşlılara özel hastane yapılsın o vakit. Bu duruma sessiz kalıp 1 saat üzeri sıra bekledim sürekli acilden hasta getirip önümüze geçirdiler 1.5 saat beklememe rağmen 4 kişi sırada ilerleyemeyip orayı terkettim. Bu şekilde insanlar mağdur ediliyor yer Karabük Devlet Hastanesi tomografi kısmında gerçekleşti. Gereğinin yapılmasını insanların mağdur edilmemesini istiyorum.

 • H. B.
  H. B.
  4 ay önce

  Randevu saatinde girilmiyor, gecikme var. Açıklanan ara, kliniklerde uygulanan ara ile aynı değil, çalışma saatleri içerisinde ara verilmesi hastaların kafa karışıklığına neden oluyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın