Üye Paneli

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 yılında 20 ünit kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 24 Nisan 2017 tarihinden itibarende mevcut binamızın yetersizliği nedeni ile eski 82. Yıl Devlet Hastanesi Hizmet binasında gerekli tadilatlar yapılarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Eski 82. yıl Devlet Hastanesinde uzun yıllardır hizmet veren Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Doğumevi Hastanesinin yerine yapılan sağlık kompleksine 2021 yılında taşınmıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gevher Hatun Mah. Şehit Ömer Halis Demir Cad. No:120/A Merkez, Karaman

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,7
63 yorum
 • Kerem Bey
  Kerem Bey
  4 hafta önce

  Mustafa Göçmenoğlu Diş hekiminden randevu aldım.8.20de olan randevuma doktor bey 8.40 gibi geldi bir 5 dk kadar içeride oturduktan sonra çağırdı. Fakültede dişimin çekilmesi gerektiğini söyledim kurtaramaz mıyız diye sizin görüşünüzü almak istedim dedim. Röntgen çekelim dedi hocam dün bir kaç tane çekildi oradan baksak dememe rağmen röntgene gönderdi geri geldim başka bir hastayı alacağım bekle çağırırım dedi hasta çıktı 5 dk kadar yine bilgisayarla uğraştı saat 08.20 de olan randevuma 9u geçerekten girebildim. Koltuğa oturunca Fakülte bizim üstümüz onlar çekilecek dediyse biz bir şey yapamayız dedi...8.20 de olan randevuma 9 dan sonra girdiğime mi üzüleyim? dün çekilen röntgenin ekstradan çekilip radyosyana maruz kaldığıma mı üzüleyim bilemedim...üniversite sizin üstünüzse beni o kadar bekletip ekstradan neden film istiyorsun benden be adam...tavsiye etmiyorum umarım insanların zamanını bu şekilde alıp ekstradan filmi bir başkasından bir daha istemez...

 • SNU
  SNU
  bir yıl önce

  Sıra alınması bir dert doktorların eli boş olsada doluymuş gibi almıyor. Aldıktan sonra da çalışanlardan tut doktorlara kadar çoğu çok saygısız kimi sakız çiğner buraya bir yetkili gelip kontrol etmiyor mu buradaki bekleyen insanlara muane olan insanlara sorsanız hepsi aynı konulardan şikayetçi doktor olma eğitimi veriliyor da insanlara karşı mütevazı olma eğitimi verilmiyormu yada bu doktorlar bu işi ücretsiz mi yapıyor hastanenin kendisi iyi çalışanları doktorları hepsi suratsız nedenide bana gelmesin bana sormasın. Düzelene kadar 1 yıldız..

 • Mustafa Akkuş
  Mustafa Akkuş
  7 ay önce

  Dr. Şule Sarı hanıma önceden gitmiştim ve gerçekten işini iyi yapıyor. Cana yakın tavırları ve samimiyeti ise çabası. Umarım yakın zamanda kendisi için randevu açılır

 • Yusuf K.
  Yusuf K.
  bir yıl önce

  Dişden sonra sırt agrilarıniz icin aynı gün icin devlet hastanesinden ekstra Randevu aliniz. Polikilinik hasta muayenesi röntgenden hizli ilerliyor. 1.katta 15 civari muayene odasi var. 1 tane röntgen calisiyor. 30 civari hasta rontgende sira bekliyor.09.15 geçe muayene olundu saat 09.45 yarim saattir rontgende bekliyoruz, beklemeye devam ediyoruz. Ramazan ayinda bu kadar bekleniyorsa normal gunlere tabure getirmekte fayda var.

 • Busra Guven
  Busra Guven
  bir yıl önce

  Diş tabibi Hazal Göncü dolayısıyla hayatımda yaşadığım en kötü diş randevumdu. İşini yaparken sürekli emir kipiyle konuşması asık suratlı oluşu gerçekten günümü negatife çevirdi. Keşke hiç gitmeseydim dedim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın