Üye Paneli

Keskin İlçe Devlet Hastanesi, Kırıkkale ili Keskin ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Keskin İlçe Devlet Hastanesi ayaktan ve yatan hastalara hizmet vermek amacıyla, 25 yatak kapasiteli, genel bütçe kaynaklı olarak, toplam 14.000 m² arsa üzerine betonarme olarak kurulmuştur. Toplam oturum alanı 4000 m², toplam kapalı ve açık alanı olup, açık otopark alanı 50 araçlık olmak üzere, 2001 yılında zemin kat, giriş kat ve 1. ve 2.kat olarak hizmete açılmıştır. Kurumda Dahiliye, Aile Hekimliği, Diş Polikliniği, Hacamat Polikliniği ile Acil Servis aktif olarak hizmet vermekte ancak yataklı servis hizmeti verilmemektedir.

Coğrafi konumu itibariyle öneme sahip olan Keskin İlçe Hastanesi, Kırıkkale merkeze 25 km mesafede, Ankara merkeze 85 km mesafede olup, Ankara Kırıkkale Kırşehir otoyolu ile ulaşıma uygundur.

Keskin İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Keskin İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez, Kayseri Yolu Cd. 1. Km. Keskin, Kırıkkale

Şehir

Google Yorumları

3,6
5 yorum
 • Muhtat Kartalci
  Muhtat Kartalci
  bir ay önce

  devlet hastanesi morgunda çalışan gassal sorumlusu çorumlu biri var Bu vatandaş cenazesi olan gassala gelen tüm cenaze sahiplerinin peşini bahşiş alana kadar rahat bırakmıyor çenesiyle rahatsız ediyor milleti mecbur para vermeye zorluyor uzatılan parayı da rahat rahat alıyor Millet cenazesi ile mi uğraşacak acısıyla mı uğraşacak bilmıyorum Vallahi gecen hafta bizi bunalttı 100 TL halam verdi Buna rağmen de babamı sıkıştırdı ben verme verdiler desemde adamı bunalttı oda 50 TL verdi en sonunda dayanamayıp sert bir tavırla bizi rahat bırakmasını söyledim lütfen yetkili kimse bu arkadaşa bir uyarı yapsın kimse bahşiş vermek zorunda değil kimsenin ekmeyi ile de oynamak gibi bir alakamızda yok ama herkes haddini bilsin

 • Yusuf Güven
  Yusuf Güven
  11 ay önce

  Temizlik açısından vs. güzel.

 • Mehmet aydın
  Mehmet aydın
  bir hafta önce

 • PEGASUS
  PEGASUS
  6 yıl önce

 • Deniz Kalik
  Deniz Kalik
  3 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.