Üye Paneli

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Malatya ili Yeşilyurt ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Malatya Devlet Hastanesi Eylül 2014 yılından itibaren yeni yapılan binasına taşınmış olup 2017 yılı itibariyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne kavuşmuştur.

Hastanemiz, bugün 6 hizmet binası, 135.841 m2 kapalı alanı, 1055 hasta yatağı, 240 polikliniği, 23 ameliyat odası, 151 yataklı yoğun bakım ünitesi, 29 yataklı hemodiyaliz ünitesi ve modern teknolojiyle donatılmış birimleriyle halkımıza hizmet vermektedir.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Turgut Özal Cad. Özalper Mah. No:4 Yeşilyurt, Malatya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
360 yorum
 • Mitat Özder
  Mitat Özder
  5 ay önce

  Bulunduğu lokasyon için birçok ilden sağlık turizmi yapılan, çevre illerden hastaların ilk olarak tercih ettikleri hastane. Ulaşım olarak düşünüldüğünde kolay ulaşım sağlanmakta, ayrıca çevresinde çok fazla kalacak otel ve apartlar var. Çevre şehirler için merkez çözüm noktası bu nedenle sabahları günün diğer saatlerine oranla çok kalabalık eğer randevunuz sabah saatlerine ise ekstra bekleyeceğinizi bılmelisiniz. Hastane oldukça büyük iş akışı olarak ergonomi göz ardı edilmiş. Hastane içerisinde labirentte dolaşır gibi geziniyorsunuz. Hastane potansiyeli açısından dikkat çekiyor fakat her kamu kurumunda olduğu gibi denetim olarak çok fazla eksik var. Kurum temizlik, bina bakım ve tadilatı konusunda sınıfta kalmakta. Ne yazık ki birçok kamu kurumunda ki hastalık burada da karşınıza çıkıyor. Çalışanların bir kısmı zorla çalıştırılıyormuşçasına oradalar. Bu düzensizlik kurumdan içeri girdiğinizde kendisini hissettiriyor.

 • hasan ersahin
  hasan ersahin
  9 ay önce

  Malatyanın en iyi Hastanesi'nin son hali bakımsızlıktan dökülüyor yönetimin yada sorumluların cezalandırılması gerekiyor . Su basmış,tuvalet kapısı sökülmüş, Musluklar bozuk,hijyen yok kağıt yok...... Bu sadece benim lavaboya gittiğimde gördüğüm. Kimbilir diyer bölümler nasıl. Başhekimlik girişi Turgut özal heykelinin orasıda inşahat halinde aylardır. Turgut Özal la yakışmayan bir heykel var neden se içeride dışarına olması gerekirdi . Tarih 13.07.2023

 • Fk
  Fk
  2 ay önce

  Lavabolar çok kirli sabun bile yok. peçete de. Onun dışında yönetimi çok iyi değil yıllardır otoparkında park yapmayı bilmeyenler yüzünden sıkıntı yaşıyorum birtane denetleyen polise söyleyen yok. Randevu alırsın randevunu sorgusuz iptal ederler doktoru başka yere görevlendirirler.

 • Erdal Uzunay
  Erdal Uzunay
  bir ay önce

  Doktorundan yardımcı personeline kadar herkes işini güzelce yapıyor. Güler yüz ve ilgi oldukça güzel. Bir hafta kadar beyin cerrahı servisinde yattım. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

 • Mehmet Kol
  Mehmet Kol
  bir ay önce

  EKG için geldik hastahaneye kendi cinsiyetimde bir hemşirenin yardımcı olmasını istedim ama böyle bir hakkımız yok muş zar zor razı oldular sonra işi yokuşa sürmeler fırçalar ne diyeyim yazıklar olsun

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın