Üye Paneli

Manisa Şehir Hastanesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 7. şehir hastanesi olan 558 yataklı Manisa Şehir Hastanesi Ekim 2018 tarihinde hizmete açılmıştır. 78 bin metrekare kapalı alana sahip olan Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde bütün branşlar bulunuyor. Hastane SGK kapsamında ücretsiz hizmet vermektedir.

Yeni hastanede 224 tek kişilik, 96’sı çift kişilik toplam 320 hasta odası, 122 yoğun bakımı, 19 ameliyathane ve 156 poliklinik odası ile toplamda 558 yatak bulunuyor. Hastalar, son sistem teknolojik cihazlarla donatılmış şehir hastanesinde, otel konforunda hizmet almaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manisa Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Adnan Menderes Mah. 132. Sok. No:15 Şehzadeler, Manisa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
451 yorum
 • Mustafa CÖMERT
  Mustafa CÖMERT
  bir ay önce

  Büyük ve detaylı bir yapı. Girişteki birimlere yönlendirme tabelalarının çoğaltılması, çok yerinde olacak.

 • Veysel ÇETİN
  Veysel ÇETİN
  9 ay önce

  Çok güzel olmuş teşekkürler Allah razı olsun emeği geçenlere, Manisa'nın ohtiyaciydi hizmetleri Çok güzel kaliteli doktorlar kaliteli personeli pırıl pırıl hastane park sorunu yok, kapalı otoparkı var, bedava çevresi geniş ve ferah

 • Büşra
  Büşra
  3 ay önce

  Şehir hastanesinin iyi olduğunu duyuyordum ama acil kısmı o kadar ilgisizmiş ki şaşkınım. Neyim oldugunu doğru düzgün dinleyen yok sormadan dinlemeden direk iğne ilaç tamam bitti. İğneyi yapan kişi bile hiç önemsemeden yaptı geçti. Bu zamana kadar kaç kere iğne yedim hiç bir şey olmadı ama burda ki iğneden sonra bayılıcaktım. Mecbur kalmadığım sürece bir daha asla aciline gitmem.

 • Yasemin Özten
  Yasemin Özten
  3 ay önce

  12 gündür Manisa şehir hastanesi beyin cerrahi bölümünde yatmaktayım basta Dr Murat Yıldırım beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim ameliyatim çok başarılı geçti 6 platin takıldı ve şuan çok iyiyim. Beyin cerrahi bölümünde bulunan tüm hemşireler çok güler yüzlü ilgili ve hastalarla yakından ilgileniyorlar. Başhekimide tebrik ediyorum devlet hastanesi olarak tüm çalışanlar mükemmel bir döngü içinde işlerini çok güzel yapıyorlar.aslinda anlatacak o kadar güzel şeyler varki burda sonlandiriyorum herşey çok güzeldi .Dr Murat Yıldırım beye beyin cerrahi bölümünde bulunan hemşirelere bashekime çok dua ediyorum Allah ayaklarına taş deyirmesin sağlık sıhhat versin inşallah.

 • Rose Stone
  Rose Stone
  2 ay önce

  Normalde İstanbul'da yaşıyorum ve 8 yıldır yoğun bakım hemşireliği yapıyorum. İstanbul'daki KSS, Çam Sakura, FSM gibi iğne atsan yere düşmez hastanelerde bile işler daha hızlı ilerliyor. Ultrason randevumuz vardı bugün saat 11.10 da saat 12.10 hala bekliyoruz. 5 tane ultrason odası var ve 45 dkdir aynı hastanın ismi var bir odada. 👏🏻👏🏻👏🏻

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.