Manisa Şehir Hastanesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 7. şehir hastanesi olan 558 yataklı Manisa Şehir Hastanesi Ekim 2018 tarihinde hizmete açılmıştır. 78 bin metrekare kapalı alana sahip olan Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde bütün branşlar bulunuyor. Hastane SGK kapsamında ücretsiz hizmet vermektedir.
Yeni hastanede 224 tek kişilik, 96’sı çift kişilik toplam 320 hasta odası, 122 yoğun bakımı, 19 ameliyathane ve 156 poliklinik odası ile toplamda 558 yatak bulunuyor. Hastalar, son sistem teknolojik cihazlarla donatılmış şehir hastanesinde, otel konforunda hizmet almaktadır.
Manisa Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manisa Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Adnan Menderes Mah. 132. Sok. No:15 Şehzadeler, Manisa
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Funda Okan
geçen hafta içindeAcile gittik bu kadar mükemmel ilgi İstanbul da yıllarca göremedik temizlik, güleryüz lü personel, doktorlar, hemşireler hepsi 10 numara. Allah düşürmesin ama ihtiyaç olursa manisa şehir hastanesi 💐.
Veysel ÇETİN
11 ay önceÇok güzel olmuş teşekkürler Allah razı olsun emeği geçenlere, Manisa'nın ohtiyaciydi hizmetleri Çok güzel kaliteli doktorlar kaliteli personeli pırıl pırıl hastane park sorunu yok, kapalı otoparkı var, bedava çevresi geniş ve ferah
Mustafa CÖMERT
2 ay önceBüyük ve detaylı bir yapı. Girişteki birimlere yönlendirme tabelalarının çoğaltılması, çok yerinde olacak.
Mutlu Ozturk
geçen hafta içindeTüm samimiyetle söyleyebilirim ki;manisa sehir hastanesi müthiş bir yer.Doktorlariyla ve tüm calisan personelleriyle,temizligiyle harikulade tebrik ederim.ornek alınması gereken bir hastane
Ramazan
3 hafta önceAllah rizasi için hastane büyük ve çok insan gelecek diye yapılmış ama tuvaletler 3 bölme (normal, engelli, personel) sadece bayanlara ayrılmıs erkeklere sadece bir bölme o da 3 kişilik yapılmış hangi aklını sevdiğim ayarladıysa bunu bi an önce çözmeliler ayrıca sadece bayanlar hastanesi gibi calısanlarin çoğu kadın buna anlam veremedim Allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin