Üye Paneli

Tekirdağ Şehir Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Akfen İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen 566 yataklı İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde 124 poliklinik, 18 ameliyathane ve 101 yoğun bakım yatağı yer alıyor. 159 bin metrekarelik inşaat alanına sahip hastanenin 297 araç kapasiteli açık otoparkı ve 1054 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunuyor. Tekirdağ’ı sağlık alanında da çekim merkezi haline getirecek hastane, Bulgaristan ve Yunanistan’ı da içine alacak şekilde Trakya’nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkmaktadır.

Hastanede yer alan 102 yoğun bakım yatağının 46’sı genel yoğun bakıma ayrılırken sağlık kuruluşunda 27 yenidoğan, 16 pediatrik, 5 kardiyovasküler cerrahi (KVC) ve 8 de koroner yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Hastanenin ameliyathanelerinde bulunan “hasta hazırlık-ayılma alanları” mekanik olarak yoğun bakım odasına çevrilecek şekilde hazırlandı. Tek kişilik yoğun bakım odaları, ihtiyaç halinde çift kişilik odaya dönüştürülebiliyor. Hastanede tek kişilik 4 anne-bebek uyumu odası ile anne otelinde 14 özel yatak yer alıyor.

Hastanede kanser hastaları için tanı koyma aşamasında süreci hızlandırıp hayat kurtaran Pet-CT ünitesi ve Gamma kamera ünitesi bulunacak. Bununla birlikte 7 yataklı radyoaktif iyot tedavi ünitesi de hizmet verecek. Hastanede ayrıca kanser hastalarının tedavisi için radyasyon onkolojisi bölümünde en ileri teknolojiye sahip Lineer Accelerator cihazı da kullanılacak.

Türkiye’nin öncelikli deprem izolatörlü şehir hastanelerinden olacak dev tesiste, taşıyıcı kolonlarının her birine yerleştirilmiş 651 deprem izolatörü yer alıyor.

Akıllı bina konsepti ile inşa edilen İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde, trijenerasyon ile tasarruflu ısıtma ve soğutma hayata geçirildi. Hastane alanında 1 kilometrelik bisiklet yolu ve helikopter pisti bulunuyor. Hastanede ücretsiz vale servisi de mevcut.

Tekirdağ Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tekirdağ Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri Süleymanpaşa, Tekirdağ

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
496 yorum
 • YRNPKDGR
  YRNPKDGR
  2 hafta önce

  Yorumlarda okudum hastane yeni olabilir otel konforunda olabilir ama bu demek değildir ki içindeki çalışanlar işlerini dört dörtlük yapıyor bu demek değildir ki gerçekten hastane hizmeti veriliyor. belki bana denk gelmedi gerçekten işini yapan bölümler vardır benim yaşadığım bu bu hastanedeki. Ayrıca lavaboları ne zaman gitsem bakımsız ve kirli. Aynı zamanda hastanede çalışan hepsi olmasa da bazı sekreterlik bölümleri o kadar insanlara kaba davranıyor ki ne anlamı kalıyor otel hizmeti vermelerinin. ki biz oraya otel hizmeti almaya değil sağlık hizmeti almaya gidiyoruz gerçekten sağlık hizmeti bekliyoruz .Üç gün önce MR randevusu almak için doktorumuzun yönlendirmesiyle ve acil yazılı bir kağıt bize vermesiyle mr randevusu içib MR sekreteri ile görüştüm ona durumu anlatmama rağmen daha doğrusu anlatmaya çalışmama rağmen anlayış göstermeyip aynı zamanda kaba ve sert davrandı ki ne gerek vardı buna. Aynı zamanda çok gerekli durumlar olabiliyor gerçekten gerekli durumlar olabiliyor bunun sonucu istenen testler olması gerekiyor birden fazla test isteniyor bunların hepsi farklı farklı tarihlere verilerek hastanın süresi uzatılıyor.

 • ali Hoca
  ali Hoca
  geçen hafta içinde

  Yani eski bir memur olarak tabiki şiddete karşıyım...ancak bu nasıl oluyor bilmiyorum hekim yazdığı ilaç raporunda 10 tane hata oluyor .tane tane anlatiyorum..eczaneye gidiyirum.ne göreyim yine hatalı..Yav arkadaş tip okuyan adam bu kadar mı cahil olur..Bu kaçıncı,?...Doktor miy miy zaten zor bela duyuyorum.Hadi diyorum bu sefer hata olmasın bari..adam ilaç raporumda hastalığını bile yanlış yazıyor..Bazen hastanede gizli kamera şakası yapmak için sahte doktorlara görev veriyorlar diye düşünüyorum.Akt tarafı bir ilaç raporu yazamayan doktirlardan zaten bir şeyde beklemiyorum.

 • Tulay Koksal
  Tulay Koksal
  3 hafta önce

  Merhaba Ben Halit Köksal, 07.05.2024 günü Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Kumbağ Mahallesindeki evimde geçirdiğim hastalık nedeniyle komşularımın yardımıyla ambulans çağırılmış ve Tekirdağ Dr. İ. FEHMİ CUMALIOĞLU HASTANESİ acil servisine kaldırıldım. Yapılan müdahale sonucu kalp damar cerrahisinde görevli Uzman Doktor Hüseyin ANASIZ ve ekibi tarafından ameliyata alındım. Yapılan başarılı ameliyat sayesinde hayata geri döndüm. Bunun sonucunda bir hafta yoğun bakımda kaldım, 13.05.2024 günü servise çıktım. 17.05.2024 tarihinde ise taburcu oldum. Gerek yoğun bakımda gerekse serviste Doktor, Hemşire, Hasta Bakıcı, Hizmetliler ve Temizlik Görevlilerinin hizmet ve görevlerinde titiz, düzenli ve özenli çalıştıklarına bizzat şahit oldum. Bu kurumları ülkemize kazandıran Devlet Büyüklerimize olmak üzere; başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve ilgili kurumun diğer personellerine şükranlarımı sunuyorum.

 • Mehmet Ünay
  Mehmet Ünay
  11 ay önce

  Ferahligi ve temizligi cok iyi olan bir sehir hastanesi. Acik otoparki yetersiz ancak kapali otoparkta genelde yer bulunuyor. Otoparkta sismik izolatorler kullanildigi goze carpmakta bu da deprem bolgesi icin bir guven olusturmus. Hastane yogun genellikle ancak bolumlerden sira almasi ve danismadan kayit yapilmasi hizli gozukuyor. Personel de aktif olarak sizleri gideceginiz yere yonlendiriyor.

 • Zehra Aydin
  Zehra Aydin
  2 ay önce

  Ben İstanbul Küçükçekmece de otuyorum eşimle Tekirdağ'da gezerken rahatsızlandı 6 gündür burdayiz buraya aldılar sevkini istedik böyle birşeye gerek olmadığını söylediler ve ben günlerdir bu hastanede perişan oldum eşimin odasına refakatçi alınmıyor psikiyatri bölümünde yatıyor günde iki kez olmak üzere görüş var demem o ki günlerdir aynı kıyafetlerle ve duş almadan uyucagim yer bile belli değilken ne diye sevk etmiyorlar onu anlamıyorum kaç gündür boğazımdan sıcak bir lokma bile geçmezken bana bir odada verilmiyor kantin deseniz bir okadar pahalı ve seçenek yok kurudum tost yemekten kocaman hastane yapıp etrafına hiç birşey yapmamanız bizi kantine mahkum etmeniz çok haince ve beklediğim salonda klimalar bozulmuş sıcak üflüyor günlerdir dışarda hava 15c gösterirken olduğum yerde 26 c olarak görünüyor biraz insaf malamat olduk burda ... Ayrıca eşime 3 hafta gibi bir süre verildi sevk yapmadığınız için maddi manevi büyük zarardayim bari burda kalıcak biryer ayarlayın..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.