Üye Paneli

Tekirdağ Şehir Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Akfen İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen 566 yataklı İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde 124 poliklinik, 18 ameliyathane ve 101 yoğun bakım yatağı yer alıyor. 159 bin metrekarelik inşaat alanına sahip hastanenin 297 araç kapasiteli açık otoparkı ve 1054 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunuyor. Tekirdağ’ı sağlık alanında da çekim merkezi haline getirecek hastane, Bulgaristan ve Yunanistan’ı da içine alacak şekilde Trakya’nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkmaktadır.

Hastanede yer alan 102 yoğun bakım yatağının 46’sı genel yoğun bakıma ayrılırken sağlık kuruluşunda 27 yenidoğan, 16 pediatrik, 5 kardiyovasküler cerrahi (KVC) ve 8 de koroner yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Hastanenin ameliyathanelerinde bulunan “hasta hazırlık-ayılma alanları” mekanik olarak yoğun bakım odasına çevrilecek şekilde hazırlandı. Tek kişilik yoğun bakım odaları, ihtiyaç halinde çift kişilik odaya dönüştürülebiliyor. Hastanede tek kişilik 4 anne-bebek uyumu odası ile anne otelinde 14 özel yatak yer alıyor.

Hastanede kanser hastaları için tanı koyma aşamasında süreci hızlandırıp hayat kurtaran Pet-CT ünitesi ve Gamma kamera ünitesi bulunacak. Bununla birlikte 7 yataklı radyoaktif iyot tedavi ünitesi de hizmet verecek. Hastanede ayrıca kanser hastalarının tedavisi için radyasyon onkolojisi bölümünde en ileri teknolojiye sahip Lineer Accelerator cihazı da kullanılacak.

Türkiye’nin öncelikli deprem izolatörlü şehir hastanelerinden olacak dev tesiste, taşıyıcı kolonlarının her birine yerleştirilmiş 651 deprem izolatörü yer alıyor.

Akıllı bina konsepti ile inşa edilen İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde, trijenerasyon ile tasarruflu ısıtma ve soğutma hayata geçirildi. Hastane alanında 1 kilometrelik bisiklet yolu ve helikopter pisti bulunuyor. Hastanede ücretsiz vale servisi de mevcut.

Tekirdağ Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Tekirdağ Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri Süleymanpaşa, Tekirdağ

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
466 yorum
 • Yunus Üstün
  Yunus Üstün
  3 hafta önce

  Türkiye'de en iyi hizmeti verebilen hastanelerde bence 1.Sıradadır. Hastane 5 Yıldızlı otel konforunda, personeller çok ilgili ve güleryüzlü. Hele ki Başhekimi Çağatay bey dünya tatlısı sevecen ve işini çok iyi yapan çok tecrübeli bir doktor. 6 Ağustos 2023 tarihinde Tekirdağ'da tatildeyken Beyin Enfraktüsü(İnme) sebebiyle ambulansla bu hastaneye sevk edildim. Özellikle poliklinik muayene saati bittiği halde Nöroloji doktoru Gizem Engin Gül hanım benim durumumu görünce insan üstü bir gayretle anında tomografi, emar ve tahlillerimi süratle yaparak muayenemi yaptı.Durumumun riskli olduğuna kanaat getirince beni servise çıkartarak 10 gün boyunca hergün odama gelip detaylıca durumum hakkında refakatı eşime bilgiler verdi. Allah onlardan razı olsun, felç olmadan o hastaneden sağ salim çıktıysam onun ve Başhekim Dr.Çağatay beyin emek ve çabalarıyla olmuştur. Sonuç olarak hiç bir devlet hastanesinde göremeyeceğiniz kadar donanımlı, ekibi çok güçlü bir hastane..

 • Ali Camur
  Ali Camur
  bir hafta önce

  Merhaba ben Betül Çamur.27 Mart 2024 tarihinde özel bir hastanede doğum yaptım.Evladımda enfeksiyon çıkması sonucunda hastanenize geldim.Yenidoğan yoğun bakım uzmanı Dr Selda Hanım bizi yatırdı ve 1 haftalık bir tedavi uyguladı.Evladım çok şükür sağlığına kavuştu.Bu süreçte müthiş bilgi ve tecrübesiyle bize çok fazla yardım ve destekleri olan başta yenidoğan yoğun bakım ünitesi sorumlu hekimi Dr.Selda Hanım , her daim desteğini hep hissettiren birim sorumlu hemşiresi Serpil Hanım ve gerçekten tecrübeleriyle ve insanüstü çalışkanlıkları ile bana çok şey öğreten ve evladımın şifa bulmasında büyük katkıları olan tüm yenidoğan yoğun bakım hemşirelerine ve çalışkan temizlik personellerine çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız kanatsız melekler , Ben ve Barlasım sizleri çok sevdik....

 • Mehmet Ünay
  Mehmet Ünay
  8 ay önce

  Ferahligi ve temizligi cok iyi olan bir sehir hastanesi. Acik otoparki yetersiz ancak kapali otoparkta genelde yer bulunuyor. Otoparkta sismik izolatorler kullanildigi goze carpmakta bu da deprem bolgesi icin bir guven olusturmus. Hastane yogun genellikle ancak bolumlerden sira almasi ve danismadan kayit yapilmasi hizli gozukuyor. Personel de aktif olarak sizleri gideceginiz yere yonlendiriyor.

 • Ulubey
  Ulubey
  bir ay önce

  Çok güzel bir hastane yapılmış emeği geçenlere ve çalışanlara teşekkür ederim

 • Atıf devrim
  Atıf devrim
  bir ay önce

  Hastane fiziki şartları ve tıbbi donanım olarak üst seviyede. Odaları 5 yıldız otel Konforunda.. Hiyjen ve temizlik çok iyi.. Ve: FTR UZMANI ESRA GİZEM HANIM. Var.. Güler yüzlü hasta şikayetlerini sabırla dinleyen, ayrıntılı tetkik yaptırıp uygun tedavi ve takibini yapan, işini seven bir hekim. 10 yıldız versek azdır.. Memleketin böyle hekimlere çok ama çok ihtiyacı var.. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın