Üye Paneli

Zile Devlet Hastanesi, Tokat ili Zile ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Tokat’ın Zile ilçesinde yapımı tamamlanan 100 yataklı modern Devlet Hastanesi 2014 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Yeni Zile Devlet Hastanesi 17 bin 500 metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 23 bin metrekare alana inşa edildi. Hastanemiz 110 yatak kapasiteli B grubu sağlık tesisi statüsündedir.

Hastanemiz teknolojik, fiziki yenilik ve gelişmeler yönünden her geçen gün, olumlu yönde yükselen bir ivmeyle gelişim faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Zile Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Zile Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kahya Mah. Ata Cad. No:1 Zile, Tokat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
45 yorum
 • savas yagiz
  savas yagiz
  3 hafta önce

  Kapısına kilit vurun kapatın daha iyi olur. Hastanede liyakatsız personel dolu. En ufak işi bile beceremiyorlar. Personel eğitimsiz, doktorlar yetersiz. Başhekimin haberi yok hastanesinden. En ufak şeyde başka hastaneye yönlendiriyorlar. Özel sektörde bedavaya maaş yok.

 • Ahmet Kayacı
  Ahmet Kayacı
  2 ay önce

  Erkekler tuvaleti aşırı derecede idrar kokuyor... Her girdiğimde aynı problem ! Bu kadar olamaz hastane gibi bi yerde !! Çok yazık resmen rezillik

 • Yasemin Satur
  Yasemin Satur
  9 ay önce

  Zile devlet hastanesi acili tam anlamıyla vasat acile giriş yapıyorsun bekle diyorlar senden sonra gelenler dalıyo içeriye doktor desen muayene ederken elinde telefonla hiç ne oldu neyi var diye soran yok birde laf söyleyince insanlarla laf dalaşına giriyorlar sağlık bakanlığının bu kuruma el atması lazım.

 • Özcan Hançer
  Özcan Hançer
  bir yıl önce

  2.5 saat acilde bekletip gönderdiler. Yeşil alam diye Dr u baraka gibi biryere oturtmuşlar. Yazık yeni binaların reklamını yapılıyorlardı Dr u yeşil alan diye oturttukları odaya bakın havalandırma yok mahremiyet yok. Dr 24 kafasını hastadan kaldıramıyor mevsimlik işçilerin bile olanaklarından daha kötü olan biryerde hasta muayne ettiriyorsunuz. Bütün bunların sorumlusu hastane başhekimi ve acilden sorumlu başhekim yardımcısıdır. Meslektaşına saygısı olmayan adamların hastaya saygısı olurmu.?Odalarında ki masalara güç yetmez hastanenin en yoğun yeri olan acilde ki Dr un muayne odasına bakın yazık çok yazık…

 • Selva Bek
  Selva Bek
  bir yıl önce

  3 gün ortopedi de bacağı Kırık olan yaşlıyı acılar içinde pazartesi günü ameliyat edeceğiz diye bekletip ;vakti geldiğinde malzeme eksikliği hastane müdürünün malzeme yok demesi gibi sorunlar sebebiyle ameliyatın bu hastanede yapılmayacağını belirttiler , tokat üniversite hastanesine yönlendirdiler nitekim tokata üniversite hastanesine gittiğimizde ameliyatın burda mümkün olmadığını hastanın zaten yaşlı ve kalkamayacağını belirtip yoğun bakımın boşlamasını beklememiz gerektiğini söyledir Allah kimseyi hastaneye düşürmesin ama zile devlet hastanesine ve yönetim kadrosunun eline hiç düşürmesin ..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın