Üye Paneli

Hozat İlçe Devlet Hastanesi, Tunceli ili Hozat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 15 yatak kapasiteli Hozat İlçe Devlet Hastanesinde, ikisi Ağız ve Diş Sağlığı alanında olmak üzere beş hekim görev yapmaktadır. Kurumda 112 Acil, Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Hekimliği ve Ağız-Diş Sağlığı alanında hizmet verilmektedir.

Tunceli Hozat İlçe Devlet Hastanesinde ameliyat dışında hastalara her türlü müdahalede bulunabilmektedir. Çok ağır durumda olan hastalar, Tunceli Devlet Hastanesine veya Elazığ Devlet Hastanesine sevk edilmektedir. Entegre ilçe hastanesi kategorisindeki sağlık tesisinin tam donanımlı 2 ambulansı vardır.

Hozat İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hozat İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Diyapağa Mah. Cumhuriyet Altı Cad. No: 14 Hozat, Tunceli

Şehir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.