Üye Paneli

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uşak şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlimizde TOKİ tarafından yapımı tamamlanan 75.063 metrekare kapalı alanı bulunan ve son teknolojiye uygun yeni cihazlarla donatılmış Uşak Devlet Hastanesi 25.02.2013 tarihinde hizmete açılmıştır. Ekim 2013 tarihinde Fizik tedavi Ünitesi ve Kadın Doğum – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ek Ünitesi Eski Uşak Devlet Hastanesi bünyesine taşınmıştır.

02.12.2016 tarihinde Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı ile Uşak Üniversitesi Rektörlüğü arasında birlikte kullanım protokolü imzalanmış olup, hastane adı; T.C. Sağlık Bakanlığı Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, rolü; A1 Hizmet grubu olmuştur.

Hastanemiz; T.C. Sağlık Bakanlığı Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismiyle ve 800 tescilli yatak kapasitesi ile çağımızın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini sunmaktadır.

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Denizli Cad. No:4 Merkez, Uşak

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
30 yorum
 • C-A .h
  C-A .h
  2 ay önce

  Ne kadar bir devlet hastanesi de olsa kendi kendine yetebildiğini sanmıyorum birçok yönden eksikleri var Başta -Temizlik hastane girişinde ve etraftaki yeşillik alanlardaki ağaçların etrafına kuşlar pislemişler ve zaten bahçeden geçip ana binaya girerken o koku o koku hiç istemiyeceğiniz bir koku , zira bir başka konu görselde bilmam görebiliyormusunuz hasta yataklarının çarşafı bir başkasının kanı ya da kusması olsa gerek hela lekesi orada neyle yıkarsanız yıkayın hiç hijjenik değil sıkıntılı hastane içi temizlikler özelikle oda temizlikleri de ayrı bir olay üstün körü geçiliyor neyse devlet hastanesi o kabul edilebilir idare eder ama asla bu yatak çarşaflarınin durumu normal değil ! Ülke berbat bir durumda nitelikli doktor yok olanlar da ya tatilde ya da uzun sıralar sonra ancak ulaşılabilir oluyor insanlar doktorlara muhtaç siyaset karıştırmak istemedim ama doktorlar ülkeyi terkediyor ve bu çok üzücü.

 • Rumeysa OKÇU
  Rumeysa OKÇU
  3 ay önce

  Dün gece acil bölümünden girdim hamileyim, suyum geldi endişesiyle. Jinekolojik bölümüne yolladılar. Ebeler insanı azarlar şekilde konuşup davranıyorlar. Doğumunuzun bir travmaya dönüşmesini istemiyorsanız, bu hastanede doğum falan yapmayın! Bu hastanede doğum yapmış olan tanıdığım hiç kimse memnun değil. Doktorları çok ilgisiz. "Doğumun başladıysa İzmir'e sevk edicem, burda yer yok" diyor doktor. Herkese sağlıklı günler dilerim...

 • Celal ŞAHİN
  Celal ŞAHİN
  geçen hafta içinde

  RANDEVU VERMİYOR E NABIZDAN KAÇ HAFTA OLDU YİNE VERMİYORLAR 182 YE ARADIM DOLU DİYOR ACİLE GİTTİM ORASIDA POLİKLİNİKLERE GİT DİYOR ÖZEL HASTANEYE GİDECEK DURUMUM YOK UŞAKTA SAĞLIK SİSTEMİ BİTİK DURUMDA ALLAH C.C BELANIZI VERSİN 1 YILDIZ BİLE ÇOK AMA PAYLAŞIM İÇİN MECBURUZ

 • Güneş Su
  Güneş Su
  7 ay önce

  Devletin hastahanesine hastalar randevusuz gidebilmeli,orada görevli güvenlikler fiş sira nosu alinan yerde dikilmeli ve usülsüzce cekilen fi$ler iptal edilmeli,güvenlik adi üstünde güvenligi saglamali kimsenin hakki yenmemeli,! nedemek orada calisan görevlilerin orada bulunmayan tanidik yakinlarina doktor muayene sirasi fi$lerini cekip bitirmesi nedemek??böyle ba$ibo$luk nasil olabilir?sorumlulari göreve davet ediyorum,sonucta yasli köyden kasabadan gelen veya okuma yazmasi olmayan insanlar var randevu sistemi ve fislerin önceden cekip bitirilmesine derhal son verilmeli,oraya dürüst hastalara yardimci görevliler yerlestirilmeli, herkes yaptigi işin hakkini vermeli vicdanen nasil rahat olabiliyorsunuz?

 • Bal Bal
  Bal Bal
  2 ay önce

  Doktorların asla ilgilenmediği hastaları dövücek gibi ters ters konuşan hiç ilgili bir doktorun bulunmadığı ve doktorların sizi giyinişizine göre muayene ettiği rezalet bi yer.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.