Üye Paneli

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yalova şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 20.05.2008 itibariyle Sağlık Bakanlığımızın olurlarıyla açılmış olup, Yalova Devlet Hastanesinin ilk binasının 2.katında hizmet vermeye başlamıştır. Mayıs 2008-Temmuz 2012 tarihlerinde aynı binada, hizmetlerini ve kalite standartlarını arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

Yalova Devlet Hastanesinin 2 bloktan oluşan eski binası yıkılarak yerine Sağlık Kompleksi Hizmet Binası yapılmıştır. 30 Haziran 2012 yılı itibariyle de Merkezimiz Sağlık Kompleksindeki Yeni Hizmet Binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 1 adet Diş Protez Labaratuarı, bir Röntgen Görüntüleme Bölümü ve Merkezi Sterilizasyon Birimi mevcuttur. 3 adet 6 ünitlik kliniklerimizde hastalarımıza hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Engelli ve Evde Sağlık Hizmetleri için 2 ünitlik bir kliniğimiz de mevcuttur. Hasta ve Çalışan Güvenliği Birimlerimiz, Hasta Hakları Birimimiz kendi alanlarında sürekli hizmet verip süreç içinde yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Kalite Birimimizde hastaların ve çalışanların memnuniyetini arttırmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Koşuyolu Cad. Sağlık Kompleksi Merkez, Yalova

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
126 yorum
 • f.n
  f.n
  4 ay önce

  İki üç haftadır dolgum düştüğü için ağrılı olan dişime meşguliyetim sebebiyle sıra almıyorum. Bu gece dayanılamayacak raddede ağrımaya başladı güçlü bir ağrı kesiciyi evimde içtim ancak kesilmedi ve ağrı migrenimi de tetikledi ve ağrısından ağlayarak acile gitmek zorunda kaldım. Röntgen çekilip dişine kanal tedavisi gerekiyor denildi ağrı kesici biprofenoid ve antibiyotik verildi ancak biprofenoid mideye yan etkisi olan bir ilaç ve yazılırken bana mide hastalığın var mı diye sorulmadı sorulsa evet derdim sırada benden sonra bekleyen sadece bir kişi vardı ve acil doktoru iki kişiydi buna rağmen baştan savan tavrı hoş bulmadım. Sonuç olarak ağrı kesiciyi de alamadım ağrım hala çok şiddetli devam ediyor, diş ağrısını çeken bilir Allah düşmanıma vermesin

 • Sena Satıcıoğlu

  Batur (Orak) beye öncelikle burdan da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Diş konusunda başka bı şehirde bı araştırma hastanesinde 12 13 yaşlarında öğrencilerin elinde bana travmalar yaşatmışlardı. Ağlaya ağlaya tedavi oldum ağrılı sancılı dönemlerdi. Bu travmalarla gittiğim bu hastanede tamamen travmalarimdan korkuyla ağlayarak oturdum doktorun eli çok hafif olmasına rağmen. Acıdan değil tamamen korkudan aynı şeyleri yaşarım diye ağlayarak tedavi oldum. Hiç canım yanmadi. Diş cekimiydi benimki ama biraz işlem gerektiriyordu dişimin yarışı kırıldığı için. Daha önce kanal da olduğu için sıkıntılı iltihabli bı disti. Çene cerrahisine yönlendirmişlerdi beni. Ama doktor bey ne öflendi ne de tersledi. Nezaketle sabırla işini yapmaya devam etti. Aynı zamanda beni sakinleştirmeye güler yüzle islemleri anlatarak korkulacak bişey olmadığını söyleyerek işlem boyunca benimle iletişim kurmaya devam etti. Malum hastanelerde psikolojimiz göz ardı ederek sanki kusurluymusuz gibi bizi tersleyen çok doktora denk geldiğimiz için alışık değiliz böyle mumaleye. Devlet hastenelerini bu hoşgörüde ve sabırda insanların temsil etmesi gerekiyor. Her önüne gelenin başarılı diye notları iyi diye doktor olmaması gerekiyor. Çok minnettarım o yüzden böyle doktorlara. İşini severek yapan herkesin hakkını veren herkesin yolu ışık olsun. Ayrıca randevu için çok çok beklemedm. gündemde devlet hasteneleri bu kadar çok şikayet ediliyorken iyi insanlar sayesinde daha olumlu düşünüyor insan. (Doktorun ismi Batur Orak)

 • Numan
  Numan
  2 ay önce

  Özelde yüksek fiyat artışları nedeniyle yaptıramadığım Kanal Tedavisi için başvurmuştum. Pratisyen hekim çevre illere yönlendirmiş, burada olamayacağını söylemişti. (bu arada hastane içindeki duvar panolarında yapılan tedaviler sıralanmıştır) Üstelik özeldeki doktorun röntgene bakarak " Şehir dışındaki hastanelere gitmeye gerek yok temizlenip dolgu yapılacak" demesi üzerine yeniden başka bir doktora gittim O da benzer şeyler söyledi ama ısrarım üzerine, rica minnet dişi temizleyip dolguyu yapmıştı. Şimdi dişimi sorunsuz kullanıyorum. 🦷Herkese geçmiş olsun. Kolay gelsin.

 • ozan Benli
  ozan Benli
  2 ay önce

  Özelde ki fiyatların çok yüksek olması nedeniyle diş çürüğü şikayetiyle SİBEL SEVİCİ ' den randevu almıştım, üslubu ve tavrı hiç hoş değildi, bir diş çürüğünü diş lekesinden ayırt edecek kapasitede bile hekim değil. bana diş ipi kullan diyip geçiştirdi. O gün kendisi yüzünden özele gittim. Keşke devlete SİBEL SEVİCİ gibi hekimler atanmasa.

 • vsbelly
  vsbelly
  4 ay önce

  Önce 1 doktora gittim diş taşlarımı temizlerken diş etlerimi mahvetti 3 aydır kanamalarim kesilmiyor. Sonra başka bir doktora gittim kanal yaptirmam gerekiyordu 2 aydır ağrıdan ölüyorum bazı dislerimin diş minesi kanal sırasında zedelenmiş berbat durumdayim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.