Üye Paneli

Kahta Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Kahta ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, Yeni binamızda tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Yapımı tamamlanarak fiili olarak hizmete giren Kahta 150 Yataklı Devlet Hastanesi gün geçtikçe ilçe ve yöre halkının beğenisini ve ilgisini çekmeye devam ediyor.

Modern bir hastanenin tüm gereklerini içinde barındıran, geniş ve ferah mekanları, tam donanımlı tıbbi alt yapısı ile ilçe halkına kaliteli sağlık hizmeti veriyor. Bütün hasta odaları, servisleri, poliklinik odaları, ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri, sosyal donatıları insan onuruna yakışır nitelikte olup hasta memnuniyetini ziyadesiyle sağlıyor.

Hastane mevcut konumu ile Kahta ilçesinin yanı sıra Gerger ve Sincik ilçelerinin geçiş güzergahında olması bu ilçelerin de hastaneden hizmet almalarını kolaylaştırmaktadır. Bu durum hizmetin planlanmasında doğru ve yerinde bir karar verildiğinin bir göstergesidir.

Kahta Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kahta Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yavuz Selim Mah. Hastane Cad. No:39 Kahta, Adıyaman

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
89 yorum
 • Muhammed ali Çilenti
  Muhammed ali Çilenti
  3 hafta önce

  Burun şişliği için gittim sadece ağrı kesici yazdı nefess almkta zorluk çekiyorum çok ağrıyor yarın adyamana gidecez yanımızda hastahane varken bı Burun şişliği içinde Adıyaman'a gidilmez ama çok bilincsizler malesef suratsız bir çoğu

 • Senanur Demirtas
  Senanur Demirtas
  5 ay önce

  Arkadaşlar aklı olan bu hastaneye gitmesin bilinçsiz bilgisiz çalışanlar özellikle acil servisi berbat doktorlar bilgisiz... Kendinize yazık etmeyin uzak durun bu hastaneden Allah bunların eline düşürmesin

 • Orhan ay
  Orhan ay
  5 ay önce

  Randevu almana ragmen saatlerce bekliyorsun orda keyfıne göre araya hep tanıdıklarını alıyorlar cok pis ve bes para etmez bu hastane kimse denetlemıyor sanırım calısanlar maaşlarını alıp keyfıne göre calısıyorlar

 • Anne Eli Değmiş Gibi

  Doğumunuzu bu hastanede asla yapmayın giden her hastaya fitil suni sancı verip doğurtamayıp sezeryana alan bilinçsiz ebeler var hepsi genç ve asla bilmiyorlar işini başlarında birtane doktor yok imzasız bırakmıyorlar aldıkları hastayı bekletiyorlar. Kesinlikle gitmeyin doğuma Adıyaman merkez hastanesi çok iyi ebeleri doktorları oraya gidin doğum yapacaklar. Allah kimseyi bilinçsiz ebelerin eline düşürmesin.

 • Kubra Topak
  Kubra Topak
  7 ay önce

  Bi aylik hamileyim sanciyla ambulansla giris yaptim hic bi sekilde muayne edilmedim doktor direk serum verdi hizmet yok ebeye bile yonlendirmediler agri kesici verildi enfeksiyon var dendi yollandi acilde yatak yok serumu kendin taktirmaya kendin cikartmaya gidiyosun 4 tane yatak var bu kadar insan hep ayakta serum yiyo omrumde bu kadar kotu hastane gormedim acilen devletin el atmasi lazim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın