Üye Paneli

İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İscehisar Devlet Hastanesi 2021 yılında yeni binasına taşınmış olup hizmetlerine devam etmektedir. Hastanemiz 30 yatak kapasiteli olup 1.600 m2 alan üzerine oturan hastane binasının, toplam kullanım alanı 7.705 m2dir. Devlet Hastanesi; hemodiyaliz ünitesi, CPR-acil müdahale ünitesi, kadın doğum ünitesi, diş polikliniği, çocuk sağlığı polikliniği, genel cerrahi polikliniği, 2 tane ameliyathane, yoğun bakım ünitesi ve diğer halk sağlık hizmetlerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Evde Sağlık Hizmetleri yanı sıra diş çekimi, diş protez işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Hastanemizde sunulan her türlü sağlık uygulamasının hasta memnuniyetini sağlayacak şekilde verilmesini düstur edinen kurumumuz güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile değerli halkımızın daim hizmetindedir.

İscehisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İscehisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Tepecik Mah. Afyon-Ankara Karayolu No:36 İscehisar, Afyonkarahisar

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
9 yorum
 • Adem EFE
  Adem EFE
  3 ay önce

  İscehisar'a yakışır bir hastane. Poliklinikler çoğaldıkça daha da güzel olacak.

 • Süleyman AŞKIN
  Süleyman AŞKIN
  2 yıl önce

  Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nden sonra ildeki en modern, en kapsamlı devlet hastanesi. Son olarak Dializ ünitesi de hastaların hizmetine sunuldu. Başta baş hekim İlker Ahmet bey olmak üzere tüm çalışanlar çok ilgili.

 • Mine Aşkın
  Mine Aşkın
  3 yıl önce

  Sistem sıfır doktorlar saygısız iç hastalıklarında çalışan sayın keltos doktor hastalarla ilişkilerini ben ogretmicem sana o koltuğa boşa oturma doluya çalış kan almada çalışan kilolu ablam sende konuşma uslubune dikkat et bir daha ki sefer bence bu kadar yumuşak karsilamaz kimse yani kısacası iğrenç hi hastane

 • Ayşe Cengiz
  Ayşe Cengiz
  2 yıl önce

  Kantini yok çok acıkıyorum

 • yahya abomhmd
  yahya abomhmd
  6 yıl önce

  Güzel. Acil durumlarda hastanenin telefon numarası var.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.