İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İscehisar Devlet Hastanesi 2021 yılında yeni binasına taşınmış olup hizmetlerine devam etmektedir. Hastanemiz 30 yatak kapasiteli olup 1.600 m2 alan üzerine oturan hastane binasının, toplam kullanım alanı 7.705 m2dir. Devlet Hastanesi; hemodiyaliz ünitesi, CPR-acil müdahale ünitesi, kadın doğum ünitesi, diş polikliniği, çocuk sağlığı polikliniği, genel cerrahi polikliniği, 2 tane ameliyathane, yoğun bakım ünitesi ve diğer halk sağlık hizmetlerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Evde Sağlık Hizmetleri yanı sıra diş çekimi, diş protez işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Hastanemizde sunulan her türlü sağlık uygulamasının hasta memnuniyetini sağlayacak şekilde verilmesini düstur edinen kurumumuz güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile değerli halkımızın daim hizmetindedir.
İscehisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İscehisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Tepecik Mah. Afyon-Ankara Karayolu No:36 İscehisar, Afyonkarahisar
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Adem EFE
5 ay önceİscehisar'a yakışır bir hastane. Poliklinikler çoğaldıkça daha da güzel olacak.
Süleyman AŞKIN
2 yıl önceAfyonkarahisar Devlet Hastanesi'nden sonra ildeki en modern, en kapsamlı devlet hastanesi. Son olarak Dializ ünitesi de hastaların hizmetine sunuldu. Başta baş hekim İlker Ahmet bey olmak üzere tüm çalışanlar çok ilgili.
Mine Aşkın
3 yıl önceSistem sıfır doktorlar saygısız iç hastalıklarında çalışan sayın keltos doktor hastalarla ilişkilerini ben ogretmicem sana o koltuğa boşa oturma doluya çalış kan almada çalışan kilolu ablam sende konuşma uslubune dikkat et bir daha ki sefer bence bu kadar yumuşak karsilamaz kimse yani kısacası iğrenç hi hastane
Ayşe Cengiz
2 yıl önceKantini yok çok acıkıyorum
yahya abomhmd
6 yıl önceAcil durumlarda hastanenin telefon numarasının olması iyi.