Emirdağ Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Emirdağ Devlet Hastanesi İncili Mahallesinde Mithat Paşa İlköğretim okulu yanındaki binada(halen sağlık meslek lisesi olarak kullanılmaktadır. ) 1953 yılında başta hastaneye ismini veren Gülsüm Hatun olmak üzere Emirdağlı hayırseverlerin katkısı ile sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiş bilahare hastaneye dönüştürülerek 1999 yılma kadar bu binada 25 yatakla hizmetini sürdürmüştür.
Yeni hastane binasının 1991 yılında 50 yataklı olarak temeli atılmış ve uzun bir inşaat sürecinden sonra 1998 yılında 100 yatağa dönüştürülerek bir yılda tamamlanmış ve 1999 yılı Kasım ayında 100 yataklı olarak faaliyete başlamıştır.
17-01-2005 tarihinde hastanemizin diyaliz ünitesi Emirdağ’lı hayırsever hemşehrilerimizin katkılarıyla açılmış olup halen 5 diyaliz cihazı ile 18 hastaya hizmet vermektedir. Küçük bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz yıllar içerisinde büyüyerek günümüzdeki modern görüntüsüne kavuşmuştur.
Emirdağ Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Emirdağ Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Çilli Mah. Konya Cad. No:165 Emirdağ, Afyonkarahisar
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Ferdi YILDIRIM
9 ay önceEsim icin acil ultroson cekilmesi gerekiyordu. Ultroson doktoru yok tayini cikti diye baska hastaneden cektirin dediler. Bir kisi de yardimci olmadi. Hizmet 0. Denetleyen olmayinca herkes kendi halinde at kosturuyor
Hüseyin Kaya
6 ay önceMisafir olarak bulunduğumuz bir dönemde acil olarak ziyaret etmemiz gerekti. Hastane çalışanları ve doktorlar yeterince ilgili ve alakalıydı. İnsanca muamelelerinden dolayı Teşekkür ederim.
İlyas Özdemir
7 ay önceNe hastanedeki poliklinik dortorları ne de acil doktorları ilgisiz ve sorumsuzlar.Acı içinde saatlerce kıvranıyorsunuz ne ilaç veriyorlar ne iğne yapıyorlar ne serum bağlıyorlar.Biraz tepki gösterince vandal muamelesi yapıyorlar...
Sinan Güzle
4 ay önceHastaneyiz diye geçiniyorlar bana göre bunlardan bi patlaya sap olmaz
Ayse Cb
11 ay önceHijyen 0, sekreter beyfendi cok iyi ama muyane eden kisiler sanki yardimci olmak istemiyorlar buranin yabancisiyim diyosun yol gostermiyorlar birtanesi bilemedigin icin guluyor sana sen soru soruyorsn sen sormasan hic bilgi verilmiyo sus icin oturtmuslar sanki onlari oraya