Üye Paneli

Ardanuç Devlet Hastanesi, Artvin ili Ardanuç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz; 1995 yılında Kızılcık köyü yolu üzerinde Meydanlar depo Üstünde inşaatına başlanmış olup 2006 yılı Mart ayında Ardanuç Devlet Hastanesi adı altında ve 50 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştı ancak 10.01.2010 tarihinde Artvin İli Aile Hekimliği Sistemine dahil olduktan sonra Ardanuç Devlet Hastanesi, 15 yataklı Ardanuç İlçe Entegre Hastanesi adı altında hizmetine devam etmektedir. Hastanemiz 4 kat olup, hizmet binamız 3.250 metrekare üzerine kurulmuştur. Hastanemizden bağımsız olarak 5 katlı Lojman, Kantin, Trafo Binası, Tıbbi Atık Deposu ve Bekçi Kulübesi bulunmaktadır.

1. katta Acil Poliklinik, Acil Gözlem Odası, 2 Adet Hasta Gözlem Odası, Hemşire Odası, Pansuman Odası, Hizmetli Odası, 112 Acil Sağlık Hizmet Odası, Hasta Kabul Odası, Şoför Odası, Doktor Dinlenme Odası, Röntgen Çekim Odası, 2 Adet Laboratuvar Odası, 5 Adet Aile Sağlığı Merkezi, Erkek WC, Engelli WC ve 2 Adet Bayan WC bulunmaktadır. 2. katta Doğum Odası, Hemşire Nöbet Odası, Emzirme Odası, Aile Planlaması Odası, 9 Adet Yatan Hasta Odası, Refakatçi Bekleme Odası bulunmaktadır. 3. katta Baştabip Odası, Müdür Odası, Özlük, Satın Alma Birimi, Toplum Sağlığı merkezi, Diyaliz Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri Odası bulunmaktadır.

Ardanuç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ardanuç Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. İnönü Caddesi Ardanuç, Artvin

Şehir

Google Yorumları

3,1
8 yorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.