Üye Paneli

Hopa Devlet Hastanesi, Artvin ili Hopa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yeni Hopa Devlet Hastanemiz 7329 metrekare toplam arsa alanı olmak üzere 5600 metrekarelik açık, 9746 metrekarelik kapalı alana sahip olarak 17.10.2016 tarihinde yeni hastane hizmet binasına başarılı bir şekilde taşınmıştır. Yeni Hastanemiz ile Hopa İlçemiz toplamda 55 yataklı yatan hasta servislerine, 20 poliklinik odasına, 10 yataklı diyaliz ünitesine, 2 odalı son teknoloji ile donatılmış ameliyathaneye, 13 müşahede yataklı acil servisine, 2 Diş Ünitesine, 4 yataklı 1. Seviye erişkin yoğun bakım ünitesine kavuşmuş oldu.

Yeni Hastane Binamız ile birçok teknolojik yeniliğin yanında son derece modern ve tüm hasta odalarının içerisinde banyo ve wc’sini barındıran yataklı servislerimize de kavuşmuş oluyoruz.

Hopa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hopa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu Hopa, Artvin

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
57 yorum
 • Ayşenur Balcı
  Ayşenur Balcı
  8 ay önce

  Hopa’da tam teşekküllü hastane yazmaz mı bir de ben hayatım boyunca böyle pis boş ve berbat bir hastane görmedim hijyen dersen en son 91 yılında temizlik yapılmıştır her yer çöp ölü böcek hastane idrar kokuyor yataklı serviste günlük temizlik yok geldim hastanede herkes uyuyor zaten sayılı hasta var kahvaltısı zeytin reçel ekmek labne kapıları bile kapanmıyor sağlam insan burda enfeksiyon kapar ölür Allah kimseyi buraya düşürmesin poliklinik WC bugün pazar ama hala temizlenmemiş cumadan beri her yer leş elimi kolumu sallayıp heryere girebilirim güvenlik sıfır mahalle kahvesi tadında bir yer yazıklar olsun bu halk bu şekil bir muamele haketmiyor nasıl burada yaşayanlar ses çıkarmıyor anlamıyorum elimdeki fotoğraflar ile de yetkili heryere şikayetimi yapacağım burda insan sağlığı hiçe sayılıyor

 • Mehtap Yılmaz
  Mehtap Yılmaz
  bir yıl önce

  Cildiye doktoru, kendi keyfi durumuna göre randevusuz hasta kabul etmiyorum uygulaması yapıyor. 1hafta önce 9bucuk 10 arası kuzenim gitti, randevusuz muayene olabildi. 1 hafta sonra ben gittiğimde randevusuz hasta almıyor sabah bilmem kaçta 10 tane hasta baktı dedi. Böyle saçma ve keyfi bir uygulama olamaz. Olmamali

 • Brutal 08
  Brutal 08
  bir yıl önce

  Bazı polikliniklerin ayaktan hasta kabul etmemesi büyük sorun teşkil ediyor...Mesela mhrs den 15 gün randevu bulamayan hasta ne yapmalı.Ayrıca acil röntgen ve poliklinik röntgen ayrı olmalı....Bu durum çok fazla kargaşaya sebep oluyor...

 • Hopa Yale
  Hopa Yale
  9 ay önce

  Çok Kalabalık, Temiz, Saygılı Personel. Hastane koridorlarındaki fotoğraflar harika. İnsanın içi açılıyor, reklamsız

 • Senol Taban
  Senol Taban
  2 yıl önce

  Borçka’dan karaciğer tomografi için Hopa D.H.ne sevk edildim. Tomografi çeken görevli 1 hafta 10 gün sonra sisteme düşer, Borçka’daki doktorundan sonucu öğrenirsin dedi. 15 gün sonra doktoruma gittim, sonuç çıkmamış. Hopa’yı aradım 3 gün sonra dendi. Bu gün 1 ay geçti, sonuç çıkmadığı gibi, telefonlara bile bakan yok. Çürüme başlayınca koku her yere sirayet ediyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın