Üye Paneli

Osmaneli Devlet Hastanesi, Bilecik ili Osmaneli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1966 yılında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan ilerleyen yıllarda Merkez Sağlık Ocağı olarak ismi değişen kurumumuz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 30-03-2007 tarih ve 2796 sayılı onayı ile İlçe Hastanesi’ne dönüştürülmüştür.

10 yataklı olarak hizmet veren hastanemizde 15 Kasım itibari ile ilimizde Aile hekimliğine geçildiğinden 3 adet Aile Hekimi ile 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmiştir.

03-03-2010 tarihinde ise hastanemiz yeni binasına taşınıp, devlet hastanesi ünvanına kavuşmuş ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak Hizmetlerini sürdürmektedir.

Osmaneli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Osmaneli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Camicedit Mah. İstanbul Cd. No:60/A Osmaneli, Bilecik

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,1
17 yorum
 • bayram sungur
  bayram sungur
  3 hafta önce

  Danışma ve kayıt personeli kafasına göre çalışıyor. Bekleki personel gelsin.

 • Emir Yasin koç
  Emir Yasin koç
  bir yıl önce

  Burada en son tedavi olucam yer yoldan gelıyoruduk durduk tedavi etmediler kimlik yok dıyo ben geberiyorum beni tedavi etmediler zaten içeri bi girdik adamlar hepsi oturmuş muhabbet sohbet rezillik düpedüz sonra niye kavga çıkıyo demesinler ilgisiz herifker

 • Mesut Canbaz
  Mesut Canbaz
  5 yıl önce

  38 yasindaim 11 yildir ilk kez bir hastanede serum yedim istanbulda oturuyorum o gozluklu bayan doktorun adi neyse on numara ilgilendi tesekkurler memleketimin hastanesi calisanlarina

 • selam cınım
  selam cınım
  3 yıl önce

  Ameliyat hanesi olmasına rağmen ameliyat yapılmıyor çok saçma koskoca hastane binası acil dışında bi hizmet vermiyor.

 • Ayse Azili
  Ayse Azili
  2 yıl önce

  PERSONELİ GÜLER YÜZLÜ, YADIMSEVER

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın