Üye Paneli

Sungurlu Devlet Hastanesi, Çorum ili Sungurlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1993 Yılından beri hizmet verdiği son binasından 05 Haziran 2009 tarihi itibariyle en son teknolojiye uygun olarak Türkiyede 3 hastaneden ilki olarak inşa edilmiş olan şimdiki binasına taşınmıştır. Bütün çabamız, geçmişte ancak hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın ve çağın imkanlarını kullanarak layık olduğunuz şekilde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı bir hastane olmaktır.

Başhekimliğimiz Sağlık Bakanlığımızın “Sağlıkta Dönüşüm” programı çerçevesinde yeni ve bölgede ilk olan projeleri bir bir hayata geçirmektedir. Hastanemiz Türkiye genelinde Çağdaş modern ilkelerin uygulandığı örnek bir hastane olmuştur.

Poliklinik hizmetlerinde kaliteyi, hizmete kolay ulaşabilmeyi, etkin tedavi ve takibi en üst düzeyde bulacaksınız. Yataklı Tedavi Hizmetlerinde sizlere iyi klinik uygulamaları ile insanca koşullarda ve evinizin rahatlığında sağlığınıza kavuşabilme imkanını sunuyoruz. Sağlık alanında hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyan kaliteli, güvenilir, çağımız teknolojisi ile donatılmış sağlık hizmeti sunmanın haklı gurur ve mutluluğu ile hizmet sunumuna devam edeceğiz.

Sungurlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sungurlu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd. Sungurlu, Çorum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
51 yorum
 • Fehmi Köse
  Fehmi Köse
  4 ay önce

  Sungurlu devlet hastanesindeki Doktorlar herhalde sürgün geliyorlar. Yaşlı hastalara hiç saygıları yok. Çok suratsız saygisizlar. Mecbur kalinmadikca gelinecek bir hastane değil.

 • Hüseyin Kurt
  Hüseyin Kurt
  2 hafta önce

  Madem randevusuz hastayı randevuludan önce alıyorsunuz. Biz bu sırayı neden bu kadar bekliyoruz

 • Burcu Erken
  Burcu Erken
  3 ay önce

  En önemli sayılabilecek iki poliklinikte doktor yok bölümler kapalı. Kadın hastalıkları ve doğum,KBB bu bölümlerin acil geri açılması lazım herkesi mağdur ediyorsunuz. Yetkililer ne yapıyor??

 • Nazlı sert
  Nazlı sert
  bir ay önce

  Kocaman hastanede KBB bölümü yok nasıl iş anlamadım bir sungurluda bir öğrenci olarak zor durumda kaldım.

 • Erdal Keyvan
  Erdal Keyvan
  5 ay önce

  Bu sekilde düzene sahip bir hastahane çoğu il ve ilçede yok iken bizim elimizdekilerin kıymetini bilmeyen bir millet olarak bu güzelim hastahaneyi görgüsüzlük,doktor eksikliği ve çevre pisliği ile yok ediyoruz insan hastalanmaya korkuyor koca hastane ama DOKTOR YOK 🤔🤔🤔🤔

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın