Üye Paneli

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Çorum şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bahabey caddesi üzerindeki ilk hizmet binasında 1950 yılında 20 yatak kapasitesi ile ”Verem Hastanesi” olarak hizmete açılmıştır.

Hastanenin ihtiyaca cevap vermemesi üzerine 1955 yılında ek inşaat tamamlanarak 125 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. 2000 yılında bina tadilat görmüş; Poliklinik ve yataklı servislere Acil Servis hizmeti de eklenerek daha fazla hastaya hizmet verme imkanı oluşmuştur.

Eski hizmet binasında 58 yıl aralıksız yöre halkına sağlık hizmeti veren hastanemiz 15 Eylül 2008 tarihinde; 1973 yılında SSK tarafından yaptırılan daha sonra Sağlık Bakanlığına devredilen 2005-2008 yılları arası Hasanpaşa Devlet Hastanesi olarak hizmet veren şimdiki binaya taşınmıştır.

Büyük illerimizdeki hastanelerimize taşradan sevk edilen hasta sayısındaki artışı önlemek, bölgesinde tedavi olan hasta mağduriyetini gidermek, zaman ve emek kaybını önlemek amacıyla yeni hizmet binasına taşınmadan önce başlatılan tadilat çalışmaları kısa sürede tamamlanmış, yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gülabibey Mah. Cemilbey Cad. No:81 Merkez, Çorum

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
50 yorum
 • Baroni
  Baroni
  2 ay önce

  Mesut Arslan Beye Cok Tesekkürler hastamizi saatinden önce aldi acilde yatiyordu kendisi 2 defa yanina gelip tahlil sonuclarini bakti cok ilgilendi böyle Dr lardan Allah razi olsu

 • hatıra akbaş
  hatıra akbaş
  2 ay önce

  Dr.Mesut Alparslan ve 3 kat yoğun bakımında çalışanlara çok teşekkür ederim 86 yaşındaki anacığıma çok güzel bakıp ilgilendiler

 • Tuğçe Ak
  Tuğçe Ak
  3 ay önce

  Buraya gelmeyin sıra beklerken mezarınızı kazabilirsiniz

 • Özge Özkaradaş
  Özge Özkaradaş
  2 yıl önce

  Hastaneden mi yoksa Dr.Mesut Bey den mi kaynakli bilmiyorum ama işlemleriniz cok cabuk halloluyor.14.00 randevum bile 10 olmadan isleme alindi yapılan tetkikler (kan ,solunum testi ve radyoloji işlemlerim) 12 den önce sonuçlanmış doktorumun önüne gelmişti bile.Sağ olsun Mesut Bey de ögle arasina cıkmadan tüm sonuçlari degerlendirip recetemizi vermişti.

 • Fatma Şahin
  Fatma Şahin
  3 yıl önce

  Ben böyle sorumsuz böyle ihmalkar bir hastane görmedim. Dedemi covid şüphelisi diye yatırdılar, test yaptılar numune yetersiz geldi ve yeni testi 3 gün sonra yaptılar . Dedemin covide yönelik hiçbir belirtisi yok 4 gündür hastanede yatırıyorlar.Şimdi herkes covid olsa bile evde karantina yapılıyor, hastanede kalmak bile ne kadar tehlikeli ,perşembe günü hastaneye giriş yaptı ve 4 gündür orada kalıyor sonuç pazartesi günü çıkacak .Direkt covid testi yapıldıktan sonra eve göndermeleri lazımdı, böylesi daha tehlikeli covid testini yapmak için doktoru beklediler 3 gün nedir? Ihmalsizlik ...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.