Üye Paneli

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 01/03/2004 tarihinde AÇSAP binasında hizmet vermeye başlayan merkezimiz 2008 yılında temeli atılan yeni binasında 10/07/2010 tarihinden itibaren hizmet vermekledir.

Kurumumuz 30.000 m2 alan üzerine kurulu 62 poliklinik odası, 1 ameliyathanesi, merkezi sterilizasyon ünitesi, dijital görüntüleme merkezi, güler yüzlü ve her geçen gün kendini geliştiren personeli ile bölgemiz insanına hizmet vermeye devam etmektedir.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yavuz Selim Mah. Hacı Bektaş’ı Veli Cad. No:2 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
117 yorum
 • gülşah çeleğen
  gülşah çeleğen
  3 hafta önce

  Kendi doktorum yoktu başka doktora yönlendirme yaptılar gittim durumu anlattım asistan offffff! diye iç çekti. Cuma Mehmet Esendere' nin asistanı. Surat beş karış. Ne ağız çalkalayacak su var nee de ağzımızı temizlediğimiz yer de hayır var leş gibi başkasının tükürükleri, kanları ile doluydu, ağız açıkken tükürükleri çeken alet var o da yok bütün dolgu kalıntılarını yuttum resmen, ilk defa yaptırdım nefret ettirdiniz.

 • Zeynep Koz
  Zeynep Koz
  bir ay önce

  Esra görür kavak hanıma gittim çürüyen dişimi çektirecektim bakma zahmetinde bile bulunmadı asistanı baktı bu diş çekilmez boşluk olur dedi boşluk olması önemli değil çok ağrıyor dediysemde bakmadı aynı gün özele gittim istiyosan çekelim dedi anında çekti. Yani baştan savmada çok başarılılar..

 • Murat gün
  Murat gün
  6 ay önce

  Yardımcı personelin suratsız halleri dışında herşey iyi zaten tecrübeli doktor üç beş kuruş parayı bulan Özel klinik açıyor buralarda doktor kalmiyor o herşeyi bilen akp bunlara neden önlem almıyor her köşe başı özel diş kliniği veya psikolog hastanelerde kimler çalışacak kafa çalışmıyor işte yillardir parası olan okudu artık parası olan tedavi olabilecek

 • Bir Edebî Muallime

  Handan Karaca Hanıma gittim. Dişinin işi çok erken gel deyip gün verdi ve 2 aylık bebeğimle erkenden vardım saatlerce bekletti,en son beni aldı ve dişimi o kadar hızlı dolgu yaptı ki korktum. Eli çok ağırdı üstelik diş yapılırken su ile çalkalayıp ağzınızi temizleme şansınız yok bunun için koridorun sonundaki lavaboya gitmem gerektiğini, odadaki lavaboyu kullanamayacağımi söyledi. Hala aklım almıyor.Normalde koltuğun yanında bunun için aparat ve su olur.Koridorlar silinmişti ama doktor odası hiç hijyenik değildi. Ayrıca dişim hala ağrıyor.

 • Yusuf EVLEKSİZ
  Yusuf EVLEKSİZ
  bir ay önce

  (Negatif yıldız olsa ona basardım.) Canını seven varsa Dt. ESRA GÖRÜR KAVAK ve sekreteri MURAT YILDIZ'ın kliniğine gitmesin. Parayı alıp 24 tane dişi yonttular ortadan kayboldular.1 ay olmak üzere şu gün rapor bugün izin şimdi çarşıdayım diyerek daha ölçüsünü bile almadılar. hukuki süreç devam ediyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın