Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 01/03/2004 tarihinde AÇSAP binasında hizmet vermeye başlayan merkezimiz 2008 yılında temeli atılan yeni binasında 10/07/2010 tarihinden itibaren hizmet vermekledir.
Kurumumuz 30.000 m2 alan üzerine kurulu 62 poliklinik odası, 1 ameliyathanesi, merkezi sterilizasyon ünitesi, dijital görüntüleme merkezi, güler yüzlü ve her geçen gün kendini geliştiren personeli ile bölgemiz insanına hizmet vermeye devam etmektedir.
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Yavuz Selim Mah. Hacı Bektaş’ı Veli Cad. No:2 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
ASYA ÇAKIRBEYLİ
2 ay önce19.05.2024 tarihinde 14.15 saat sularında annemi muayeneye götürdüğüm doktor tarafından darp edildim ve işi adli mecraya taşıdım darp raporu da aldım doktorun adı Gönül Ümit Uslu tüm adli mecralara bildirimini yapacağım asla bu işin peşini bırakmayacağım böyle doktorlar doktorluk yapmasın
Oguz Beyaz
3 hafta önceBu hastanenin acil bölümü neden var? Niye var? Sadece ilaç yazıp göndermekse eğer bunu zaten tıbbi sekreter yapıyor bence doktorlarımızı hiç yormaya gerek yok acil olduğu için gidiyorsun acıdan kıvranıp sabaha kadar yatamiyorsun ne bir iğne nede diş çekimi yapılıyor,hastane duvarlarına hasta haklarını yazmaya benzemiyor değilmi bence hastanın hakkı doktorların insiyatifine kalmış yazık günah
Sena
bir ay önceDiş hastanesi mi hapishane mi belli degil, iç karartıcı milat öncesinden kalan bir yapi. Zaten sehrin merkezine o kadar ters ki, emegi gecen her kimse diplomasını alsın ucurumdan asagı atsın. Tabi varsa
Metin ÖZEN
2 ay önce(24.04.2024)Ağız çene cerrahisi dt. gizem ceyhan 20 lik gomulu dişimi çekti çok güzel çekti, ikinci yirmili çektirmeye gitmek icin kendisinden randevu talep ettim sağolsun yardimci oldu, ikinciside kazasiz bir sekilde biter inşallah. (07.05.2024)Bugun ikinci 20’lik disimi çektirdim sağolsun Gizem hoca 1,5 dakka surmemistir desem inanmazsiniz ama elleri dert görmesin Allah razi olsun kendisine cok teşekkür ederim
gülşah çeleğen
4 ay önceKendi doktorum yoktu başka doktora yönlendirme yaptılar gittim durumu anlattım asistan offffff! diye iç çekti. Cuma Mehmet Esendere' nin asistanı. Surat beş karış. Ne ağız çalkalayacak su var nee de ağzımızı temizlediğimiz yer de hayır var leş gibi başkasının tükürükleri, kanları ile doluydu, ağız açıkken tükürükleri çeken alet var o da yok bütün dolgu kalıntılarını yuttum resmen, ilk defa yaptırdım nefret ettirdiniz.