Üye Paneli

Elbistan Devlet Hastanesi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hızla gelişen ve büyüyen Elbistan’ımız ihtiyacına cevap veremez hale gelen eski hizmet binalarımızın yıkım karan alınmasına müteakip 2014 yılında Karaelbistan Mahallesinde bulunan 124.523 m2 arsa üzerine 8.228 m2 oturum alanına sahip yeni hizmet binasının temeli atılmıştır. 52.334 m2 kapalı alana sahip olan yeni hizmet binası 450 yatak kapasitesine kadar çıkabilecek özellikte, 300 yatak kapasitesi ile 26 Mart 2017 yılında hizmete açılmış ve açıldığı günden bu güne kadar yaşanan gelişmeler doğrultusunda açılan birimler ile 378 yatak kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir. Ek hizmet binası olarak, 2020 yılında Diyaliz Ünitesi, 2021 yılında Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hizmete açılmıştır.

Şu anda Elbistan Devlet Hastanesi bölge hastanesi konumunda olup, Afşin, Göksun, Ekinözü, Nurhak ve Darende ilçelerine de hizmet vermektedir.

Elbistan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Elbistan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Karaelbistan Mah. İstiklal Cad. No:9 Elbistan, Kahramanmaraş

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
131 yorum
 • Ecevit Sulukaya
  Ecevit Sulukaya
  2 hafta önce

  Goz doktoru Tahsin kanat beye uğradım gayet kibar işin ehli yardım sever bir hekim Allah işini gücünü rast getirsin çok ilgilendi

 • Kübra Taşatan
  Kübra Taşatan
  bir ay önce

  Hayatımda gördüğüm en rezil hastane diyebilirim. Maalesef ki eşimin memleketi diye doğumu orada yaptım. Sezeryan doğum ile bebeğimi dünyaya getirdim. Doktorumdan gayet memnunum ama hastane berbat. Bebeğim 4 gün kuvözde kaldı. Sütüm olmadığı halde yoğun bakımdaki hemşireler anne-bebek birbirine alışsın adı altında beni o halimde sürekli yoğun bakıma çağırıp bebeğimin altını temizlettiler. Süt vermeye çalış dediler ama süt yoktu.Şimdi düşündükçe anlıyorum ki sırf ben ilgileneyim kendileri otursun diye yaptılar bunu.Kendim taburcu olduğum halde anne oteli denilen rezil bir odada konaklatıldım. Bu da sırf bebeğe bakmam için. Oda buz gibi, tuvaleti pis, sabunu peçetesi bile yok. Her şeyi geçtim bebeğime şırınga ile vermek yerine biberon ile mama verip kolaya kaçmışlar ve şu an bebeğimi hâlâ biberondan ayıramadım. Üstüne bir de meme reddi yaşıyoruz.Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Mümkünse bu hastaneden uzak durun.

 • Büşra Akköse
  Büşra Akköse
  2 ay önce

  Kadın hastalıklarına bakan göktürk handoğan adındaki egolu okumuş ama ahlaki ve mesleki etik derslerinden yoksun bir şekilde mezun olup bu hastaneye atanmış olup, kadınların aşırı hormansal duygularını anlamayan gelen bayanlara agrasif uslupsuz kurallar çerçevesinde hastalarına iyi davranmayan, üstten böcek muamelesi yapmaktadır. Özetle küçük dağları ben yaratmışım egolarına girmektedir. Eşimi zor tuttum kavga etmemesi için. Sonra doktorlara niye sataşılıyor diye haberlere çıkıyorlar. Doktorların hepsi iyidir veya kötüdür diyemeyiz, Her kasada çürük bir meyve cikar bence Elbistanda deprem yaşanmış psikolojik olarak çökmüş bir millete kasada ki çürüğü kaldıramaz. Elbistanımıza ve kadınlarımıza yakışmayan bir doktor.bilerek beş Yıldız koydum ki öne çıksın da herkes görsün..

 • ali setrekli
  ali setrekli
  2 ay önce

  Genç ve güçlüyseniz önünüzde bekleyen 50 kişiyi bekleyeblir omuz savaşıyla sıra kapabilirsiniz, yaşlıysanız ve yalnzsanız buraya uğramadan önce özel bir hastahaneden randevu almanızda fayda var, yada ölüyorum beni kurtaran yok mu diye bağırmalısınız koridorlarda, yada evinizde bu işi sessizce kimseyi rahatsız etmeden halletmelisiniz, o sıra size gelsede tedavi olma olasılığınız biraz düşük, çünkü siz o gün sadece bir doktora düşen 1000 kişiden birisiniz

 • Abdullah kılıç
  Abdullah kılıç
  bir ay önce

  Ortopedi ve travmatoloji uzmanı op Dr Muhammed erdi gürbüz muazzam memnun kaldım elbistana gelmiş en iyi sayılı doktorlardan bence gördüklerimin arasında en iyisiydi ve ben böyle ilgi alakayi özelde görmedim minnettarim erdi hocamızı çok seviyorum inşallah elbistan halkı değerini bilir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.