Üye Paneli

Çiçekdağı Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Çiçekdağı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çiçekdağı İlçe Hastanesi olarak 10 yatak kapasitesi ile yeni binasında vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir.

Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Çiçekdağı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çiçekdağı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Atatürk Cad. No:59 Çiçekdağı, Kırşehir

Şehir

Google Yorumları

3,0
6 yorum
 • Mualla Özbek
  Mualla Özbek
  bir yıl önce

  Pazartesi 25.07.2022 acile gitmek zorunda kaldik. Malesef! Ilgi alaka sifir! Doktor bey yerinden kalkipta hastanin yüzüne bile bakmadi! Uzaktan komandali tedavi.

 • Dilan Erdoğan
  Dilan Erdoğan
  2 yıl önce

  Diş doktorundan gram memnun olmadım ağzımda iltihap oluştu (Lütfen eldiven yırtık olduğunda değiştirin teşekkürler.).

 • Kule66 Koltuk yıkama

  İlçeye göre fena degil

 • Faruk Semiz
  Faruk Semiz
  6 yıl önce

  Ozan beye ilgi ve alakasınsan dolayı teşekkürler..

 • Yakup Kutluca
  Yakup Kutluca
  6 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın