Üye Paneli

Kaman Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Kaman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Tesisimiz 1992 yılında 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış olup, 08.06.2018 tarihinden itibaren 12.920 m² toplam inşaat alanına sahip yeni binasında tescilli 76 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sağlık Tesisimiz bünyesinde; 14 poliklinik, 28 adet çift kişilik oda, 12 adet tek kişilik oda, 8 adet 2. basamak yoğun bakım yatağı ve 100 araç kapasiteli açık otopark mevcut olup bodrum kat hariç olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır.

Kaman Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kaman Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Çiftlikli Mah. İstiklal Cad. No:13 Kaman, Kırşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,2
102 yorum
 • Sümeyye Salman
  Sümeyye Salman
  5 ay önce

  Merhabalar.Hastanede tek Kadın Doğum Uzmanı olmasına rağmen o kadar yoğun olduğu halde detaylı ilgilendiği için Muhammet beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.Doğumhane ekibine de ayrıca teşekkür ederim girdiğiniz an aileden gibi gördükleri için hepsine ama özellikle Yasemin hanıma çok teşekkür ederim🥰🥰🥰

 • Gulsum Ozguney
  Gulsum Ozguney
  11 ay önce

  Dahiliye doktoru Mehmet Murat Doğan sabah 7 de işbaşı yapan sekreteri bile olmayan çalışkan disiplinli ilgili örnek alınması gereken bir doktor ayrıca hastane temiz ve güler yüzlü çalışanları var

 • EMİNE TEKE
  EMİNE TEKE
  bir yıl önce

  Kaman Devlet Hastanesi'nde Çocuk doktoru neden yok. Ne zaman işimiz düşse ya raporlu ya izinli. Yazık günah değil mi evlatlarımıza. Çok Zor olmamalı Bir doktor tayin etmek.. Değilse bizde yapılan hizmet karşılığı teşekkür etmeyi biliriz.

 • Mesut Toma
  Mesut Toma
  bir yıl önce

  70 yaşındayım. 19 Ocak 2023 tarihinde Kaman DH de kasık fıtığı ameliyatı oldum. Son derece memnun kaldım. Kaman DH oldukça modern ve donanımlı bir hastane ve personeli de görevlerinin bilincinde, ciddiyetle ve güler yüzlülükle üzerine düşeni, birbirine kenetlenmiş sağlık personelinden oluşmuş. Ameliyatım lokal anestezi ve açık (yırtık büyük olduğu için) ameliyat şeklinde yapıldı. 24 saat sonra taburcu edildiğimde, özel aracımı kullanarak eve gidecek kadar sağlıklı idim. Başta Baştabip Dr. Kamil ÖZDEMİR, ameliyatı yapan Op. Dr. Oğuz KOCAMIŞ ve ameliyat ekibi olmak üzere, hemşire, hastabakıcı ve kat görevlileri dahil tüm hastane personeline çok teşekkür ederim. Sayenizde eski sağlığıma yeniden kavuşuyorum. sağ olun, var olun.

 • Alperen Can
  Alperen Can
  bir yıl önce

  29/12/2022 08:03 saatinde görevli telefon operatörü edepsizliğin alâsını yapıyor, dahili numarayı bilmediğimizden bağlamasını rica ediyoruz burası acil servis nasıl bağlayayım, hem saat sekiz kimse gelmemiştir diyerek telefonu suratımıza kapattı. Sanki bedava çalışıyor telefonun başına verildiysen işini yap yorum yapma, seni oraya yorum yap diye koymamışlar operatör görevini yap. Aramayın hastaneyi ki sinirleriniz tavan yapmasın.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.