Üye Paneli

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırşehir şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1950 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlayan hastanemiz, Aralık 1985 yılında yeni binasına taşınarak 200 yataklı devlet hastanesi statüsünde hizmet vermekte iken 2005 yılında kamu kurum ve kuruluşlarına ait hastanelerin bakanlığımıza devri Ahi Devlet Hastanesi olarak faaliyet gösteren (SSK) hastanemizle Eylül 2005 tarihinde birleştirilmesi nedeniyle 275 yatak kapasitesinde, bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 01/03/2006 sayılı ve 1710 sayılı olurları ile 300 yataklı kapasitesine çıkarılmış olup fiili yatak sayısı ile faaliyetlerine devam etmekte iken, 15 haziran 2010 tarihinde Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesini de bünyesine katmıştır.

05.03.2011 tarihinde inşaatı tamamlanarak hizmete açılan 8.432 m2 oturum ve 38.948 m2 kapalı alanı olan modern binasına taşınmıştır. 18.02.2011 tarihli Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren “Sağlık Bakanlığına Bağlı Sağlık Tesisleri ve Üniversitelere Ait İlgili Birimlerin Birlikte Kullanımı ve İşbirliği Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik” gereğince Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü ve Kırşehir Valiliği arasında 02.08.2011 tarihinde imzalanan protokol kapsamında ortak kullanım başlatılmıştır. Bakanlığımızın 11.11.2011 tarih ve 45211 sayılı yazılarına istinaden Hastanemizin adı “T.C. Sağlık Bakanlığı Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değiştirilmiştir.

2020 yılında Ahi Evran Üniversitesi tarafından yapımı tamamlanan ve afilisyon protokolü çerçevesinde Hastanemize devri yapılan 14 bin 994 metrekare kapalı alana sahip olan 150 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkeziyle birlikte tescilli yatak sayımız 450’ye ulaşmıştır.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemizde toplamda 4 EKG ünitesi, 2 tane efor ünitesi, 2 tane odyoloji ünitesi, 1 tane kan transfüzyon merkezi, 65 adet yataklı yoğun bakım ünitesi, 22 adet yataklı hemodiyaliz ünitesi, 1 adet uyku laboratuarı, 103 poliklinik, ile hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kervansaray Mah. 2019 Sok. No:1 Merkez, Kırşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,7
232 yorum
 • Fahrettin Kardaş
  Fahrettin Kardaş
  bir ay önce

  Asık suratlar asabi kişiler yerinde olmayan çalışanlar torpille işe girmiş ve çalışmadan maaş alan etrafta artist artist gezen tipler kusmuk ve kan ile saatlerce bekleyen, doktorun söylemesine rağmen temizlemeye gelmeyen görevlilerin doktora bağırdığı acil servis.... Daha ne diyeyim. Çalışan doktorlara sabırlar diliyorum

 • Ahmet Mete
  Ahmet Mete
  3 ay önce

  Serebral palsi hastası 51 yaşındaki ağabeyimi geceleri tükenmek bilmeyen inlemeleri sonucu kırşehir eğitim ve araştırma hastanesi acil servisine götürdük. Kan değerleri düşük, hemen yoğun bakıma almalıyız siz kullandığı ilaçlar varsa getirin dediler. Bizde ilaçlarını götürdük. Bu ilaçlar öyle ilaçlarki biri rivoclon(epilepsi ilacı), diğeri zyzapin (psikolojik ilaç). Bunları içirmemişler 4 gün sonra epilepsi nöbeti geçirdi dediler. Ağabeyimin bakımını hiç yapmamışlar. Öyle ters pozisyonlarda oturtmuşlarki ağabeyimin elleri ayakları hiç tutmuyor şimdi. Bu nasıl bir aymazlık bu nasıl bir iş bilmezlik. Hepsine hakkımı haram ediyorum.

 • Ezgi Ekici
  Ezgi Ekici
  bir ay önce

  Tam bir fiyasko kadın doğum polikliniğine gittik ukala bir üslupla doktor resmen azarladı Sumeyye gürbüz isimli doktor sekretere hadi yazda şunları gonderelim şeklinde bir ifade kullandı isinizi layıkıyla yapın aldığıniz parayı hakedin

 • Cuma Atak
  Cuma Atak
  3 ay önce

  Kırşehir Ahi Evran Hastanesinin yönecicileriiii,koltuklarınızdan kalkın da bi dolaşın şu hastaneyi. Acil servis te dahil bütün odaların kapısında kedi mi besliyosunuz. Çok seviyorsanız götürün evinizde besleyin.Gelen hastalara zarar vereceğini bilmeyecek kadar acizmisiniz? Koltuğunuzdan kalkıp bi dolaşsanız yeriniz mi soğuyo? Ama ne gerek var;aybaşı gelince maaşınızı alırsınız HELAL HELAL yersiniz.Siz böyle devam edin.Bu arada toprağın altını da düşünün. Çok laf hakediyosunuz da şu mübarek gün edebimizi bozmayalım.

 • Necmettin Kaya
  Necmettin Kaya
  geçen hafta içinde

  Asla ve asla kalp amaliyati olmayin babami bir hafta önce bilgisizlik ve tecrübesuzlikten babam amaliyette öldü sizi allaha havale ediyorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.