Üye Paneli

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 3.095 m2 kapalı – 959 m2 oturum alanı bulunan 25 ünite kapasiteli, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi son teknoloji ile donatılmış olup son derece modern ve konforlu olan binasında hizmet vermektedir.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmete açıldığından bugüne kadar, hasta memnuniyetini ön planda tutarak vatandaşlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek uğraşındadır.

Amacımız; verimli ve sürekli hizmet sunumu, hedefimiz ise en üst düzeydeki hizmet kalitesine ulaşabilmektir. Gelişen dünyadaki teknolojik unsurları takip ve temin noktasında, insan sağlığının önemi göz önünde bulundurulmaktadır. İnsanımıza yakışan hizmeti ortaya koyabilmek için sorumluluk alıp, özveri ile çalışmaktayız. Diş tedavisinin önemi kadar, ağız sağlığının korunması da kaçınılmazdır. Bu konuda halkımızın bilinçlenmesi için duyarlı ve gayretli çalışmalar içindeyiz.

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aşıkpaşa Mah. Zübeyda Hanım Cad. No:10 Merkez, Kırşehir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,1
49 yorum
 • Meryem ŞAHİN
  Meryem ŞAHİN
  3 hafta önce

  İlk defa geldim ve hiçbir hekimi bilmeyerek geldim. Ebu Yahya Şahin hocam benimle gayet iyi ilgilendi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine gidebilirsiniz. Buradaki tek sıkıntı x-ray için tek bir oda olması. Bunun için 1 saate yakın beklemiştim.

 • MEHMET B
  MEHMET B
  3 ay önce

  Kırşehir şehit polis hayrettin yılmaz ağız ve diş sağlıği merkezinden Diş hekim Arif AZİZ den diş randevusu aldım diş ölçümü aldı.Ðişimin kaplama yapilacagini soleyip 21.02.2024 saat 13.30 randevu verdi. Randevu satimde gittim kaplama icin yapilan dişi yerine yanlış birsekilde yapıstirması sonucu 3 kere takıp söktü .Ve ölçüsü alınan protez dişi 3. Söküşünde kırarak çıkardı.Bu esnada canım yanması ve yapılan dişi kırarak çıkarmasi yüzünden neden böle olduğunu 3 haftadır beklediğim protez dişide kırarak çıkarması sonucu madur olduğumu belirttim." Nerede yaptırırsan yaptır git bildine şikayet et senle uğraşamam "deyip benim poliklinikten kovarcasına davrandı.Arif Aziz beyden diş hekimi olamaz çünkü önce insan olabilmesi gerekiyor.Sizde magdur olmamanız adına Dr Arif Aziz in odasının önünden bile gecmemenizi tavsiye ederim.

 • Sevil SAĞLAM YILMAZ

  Bugun muayene için gittiğim merkezde fazilet tuna Köroğlu adında bir dış Hekimi ile muhatap olmak durumunda kaldım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum kendisini hiç kimseye. Saygısız, nezaketsiz, ukala bir varlık. Kendisini hasta hakları birimine ve bashekimlige şikayet edebileceğimi söyledi ben de aynen öyle yaptım. Bashekimlige ve hasta hakları birimine durumu anlattığımda yardımcı oldular. Teşekkür ediyorum.

 • Muhammet Zorlu
  Muhammet Zorlu
  10 ay önce

  Doktor Haldun Pektas gerçekten harika bir doktor! İlgisi, deneyimi ve uzmanlığı sayesinde hastalarına en iyi tedaviyi sunuyor. Sabırlı ve anlayışlı yaklaşımıyla, hastalarını rahatlatıp güven veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim! Sağlık sorunları için güvenebileceğiniz harika bir doktor.

 • Hatice Kilic
  Hatice Kilic
  6 ay önce

  Aşırı boş vermislik var bu hastanede. Kac defadir arıyorum açan yok telefonu. Ne is yapiyor telefon basinda ki görevli merak ediyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.