Üye Paneli

Korkut İlçe Hastanesi, Muş ili Korkut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Korkut İlçe Devlet Hastanesi 2008 yılında inşa edilmiş olup 01/08/2008 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz 20/01/2009 tarihinde resmi olarak hastane konumuna geçmiştir

Korkut İlçe Devlet Hastanesi 2 katlı olup; İl merkezine uzaklığı 28 km dir. Toplam arsa miktarı 11.500 m2, toplam kapalı alan 3.260, dir. Yatak başına düşen toplam kapalı alan ise 130 m2 dir.

Hastanemiz 25 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 13 odalı yataklı servis, 6 odalı acil servis, İç hastalıklar, aile hekimliği, çocuk sağlığı hastalıkları, diş polikliniği ve diyetisyen polikliniğine sahiptir.

Korkut İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Korkut İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçeli Evler Mah. Bankalar Cad. Korkut, Muş

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,6
9 yorum
 • Hasan Kaya
  Hasan Kaya
  4 yıl önce

  2019 mart ayında bir adet dahiliye uzmanı ve bir adet diş doktoru ile hizmet vermeye çalışan hastahane, tahlillerin çoğu bulunmuyor, röntgen cihazı çok eski, genel olarak acil hizmeti vermektedir. Not: Temmuz 2019 itibariyle diş doktoruna mümkünse gitmeyin,

 • Akıncı Akıncı
  Akıncı Akıncı
  2 yıl önce

  İki yıldır Muş_Merkez de yaşıyorum . Merkez de ki hastane resmen vasat . Korkut'a daha çok gidip işimi halletmisimdir. Temiz ve kesinlikle ilgililer . 1saat içinde kan tahlili EKG serum takıldı ve bitti . Musaitliginiz varsa Merkez yerine burdan alın randevularinizi derim.

 • Sema Yalçın
  Sema Yalçın
  12 ay önce

  Küçük ve çok bakımlı olduğu söylenemez bahçesi uygun

 • Kamuran Gür
  Kamuran Gür
  bir yıl önce

  Gayet güzel ilgi alaka ve karşılama güzel

 • murat arik
  murat arik
  3 yıl önce

  iyi

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.