Üye Paneli

Varto Devlet Hastanesi, Muş ili Varto ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 50 yataklı yeni Varto Devlet Hastanesi 2015 yılında Vartoluların hizmetine açılmıştır.

Varto Devlet Hastanesi olarak en son teknolojik yenilikleri ve bilimi kullanarak sizin sağlığınızı korumaya ve memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz. Bütün personelimizle gece gündüz durmaksızın çalışarak en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.

Varto Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Varto Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kültür Mah. Çaylar Yolu Varto, Muş

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,8
35 yorum
 • şilan T.
  şilan T.
  11 ay önce

  Acil deki türbanlı adını bilmediğim hekim ya yeni mezun staj yapıyor yada doktor değil .gelen hastayı muayene etmeden otomatik reçete yazıp gönderiyor.Varto halkına allah sabır versin umarım hastaneye gereken özen yapılıp gerekli denetimler yapılır.acilden hizmet aldık ,devlet hastanesi diye insanlar bu muamele yapılmamalı.

 • Berivan Özcan Akın
  Berivan Özcan Akın
  bir yıl önce

  Birileri şu aşçıyi uyarsin diyet yemeğine de pul biber ve baharatı basıyor normaline de aynı oranda acı yapılıyor, Baharatı dayayinca yemek lezzetli olmuyor. hastane yemeğinde lezzet aramıyorum sağlıklı hijyen olsun yeter. Yemekler ve kahvaltı çok yetersiz, söyleyince de kendiniz temin edin diyorlar, herkesin maddi durumu olmayabiliyor. Ayrıca 4 gündür kahvaltıya bir peynir yumurta da veremiyorsa hastane ben her ay o sağlık sigortasini neye veriyorum. Tek memnun olduğum şey sevgili doktorumuz Tuğçe Çetin Arıkan ilginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

 • murat çavga
  murat çavga
  5 yıl önce

  Hastahane önemli...ama doktorlara ii davranalim.gerci Varto halkı çok iyi insanlar umarım her hastaliginiz şifa bulur tez zamanda..Allah şifa versin.

 • hüseyin demirkır
  hüseyin demirkır
  5 yıl önce

  Otepedi Dr.Nasuhi ALTAY tarafından 96 ile 100 yaş arası olan babam Süleyman DEMİRKIR Varto Devlet Hastansinde kalça ameliyatı yaptırıldı.Çok başarılı bir operasyon sonucu örümcek yürüteç ile yürüyecek ve oturacak duruma getirilmiştir.ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür eder mesleki hayatında başarılar dilerim.Ayrıca hastane Baş Hekimi Dr.Yusuf DEMIR, Dr.Gamze ÜSTÜNTAŞ ve ismini hatırlayamadığım Anentezi uzmanına güler yüzlü ve meşlek aşkı ile layıkıyle görevini yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ederim

 • Özgür Çelik
  Özgür Çelik
  3 ay önce

  👍

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.