Üye Paneli

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Rize şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 20 Ağustos 2005 itibariyle 366 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Bu sayı zaman içerisinde artırılmış ve şu anda 516 dır. Mevcut hastanemiz 11 bloktan oluşan kompleks bir binadır. Hasta odaları tek ve çift kişilik banyolu lavabolu odalardan oluşmaktadır. 11 adet ameliyathane salonumuz vardır. KVC Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakımımız mevcuttur. Hastanemizde açık kalp ameliyatı yapılmakta ve anjiografi ünitemiz bulunmaktadır. Hastane binası merkezi sistemden ısıtılıp soğutulmaktadır.

Hastanemiz 2008 Aralık ayından itibaren Eğitim ve Araştırma hastanesine dönüştürülmüştür. 60000 m2 kapalı alanı, 70 poliklinik odası ve 400 hasta yatağı, 9 ameliyathanesi, yoğun bakım üniteleri, Hemodiyaliz merkezi, Anjiyografi ve görüntüleme merkezleri ile yeterli ve modern bir eğitim hastanesi alt yapısına sahip olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık hizmetleri çağın öngördüğü standartlara uygun olarak verilmektedir.

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İslampaşa Mah. Şehitler Cad. No:74 Merkez, Rize

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
246 yorum
 • GÜZİN İNCE
  GÜZİN İNCE
  bir ay önce

  Bir hafta önce babam kalp krizi geçirdi yoğunluktan dolayı adamı 2 gün acilde beklettiler kocaman hastane yapmışlar ama içinde doktor yok. Ortada bilgi alabileceğin bir doktor hemşire sağlık görevlisi yok her kapının önüne bir güvenlik görevlisi koymuşlar orda patronculuk oynuyorlar adamları sanırsın baş hekim babam anjiyo ya alındı yoğun bakımda kaldı bir Allah’ın kuluda ne oldu ne yapılıyor durumu nasıl diye bize bilgi vermedi hasta yakınına bilgi vermemek ne demek? Bu kadar rezil bir hastane ve yönetimi ile ilk defa karşılaşıyoruz Allah kimseyi düşürmesin. Bir tek operasyonu yapan doktor Hüseyin bey gayet nazik ve işinin hakkını veren bir doktordu. Belki aralarda iyileride vardır ama bize denk gelen hastane çalışanlarının çoğu zır cahil ve kaba insanlardı.

 • UĞUR BERBEROĞLU
  UĞUR BERBEROĞLU
  8 ay önce

  Hastanenin restore edilmesi şart. Hastaneye Göğüs Cerrahi biriminde tedavi için gitmiştik, kaza neticesi. Acil'den giriş itibarıyla çok iyi karşılandık. Servise alındı, doktor ve hemşireler gayet güzel ilgilendiler. Hasta bakicisindan, temizlik personeline kadar herkese teşekkür ederim. Destek ve Kalite Müdürü Murat Asık'a da bilahare teşekkürlerimizi sunarız. Bu arada hastane odalarının manzarası da harika.

 • Burhan
  Burhan
  bir ay önce

  1. Doçent veya daha üst doktorlara randevu alıyorsunuz ama onların yerine asistanlar bakıyor. 2. Hastane içi karışık ve yönlendirme levhaları yetersiz. 3. Hastane ortamında havalandırma yok. Sağlam gidip hasta dönemeniz muhtemel. 4. Wc ler yetersiz ve aşırı kötü halde (temiz değil ve bakımsız) 5. Hastane içinde ve etrafındaki oturma alanları yok denecek kadar az. Ayakta perişan oluyorsunuz. Her anlamda kötü bir hastane. Rastgele işliyor işte

 • NUR
  NUR
  2 ay önce

  11:40'taki İmmünoloji bölümündeki randevum için uzun bir yol kat edip geldiğimde, doktorun bir toplantıda olduğunu ve öğleden sonra gelmem gerektiğini öğrenmek tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Bu durum, hastaların zamanının ve çabalarının hiçe sayıldığını gösteriyor. Temel bir iletişim eksikliği var ve bu, hastaların gereksiz yere mağdur olmasına neden oluyor. Sağlık hizmetlerinde, özellikle kamu sektöründe, hastaların memnuniyeti ve bilgilendirilmesi öncelikli olmalıdır. Özel hastanelerde bile standart hale gelen ön bilgilendirme uygulamalarının kamu hastanelerinde neden bu kadar zor olduğunu anlamak mümkün değil. Öğleden sonra Diş Fakültesinde randevum vardı ve şimdi yaşanan bu durumda mağdur oldum. Günümüz teknoloji çağında, randevu öncesi bilgilendirme gibi basit bir sürecin bu kadar yanlış yönetilmesi kabul edilemez. Bu tür organizasyonel aksaklıklar, hastaların sağlık hizmetlerine erişimini karmaşıklaştırıyor.

 • Erdoğan Yılmaz
  Erdoğan Yılmaz
  bir ay önce

  Babamın beyin ameliyatı sebebiyle yaklaşık 15 gün süre kaldığımız hastane. Özellikle başta beyin cerrahı Bülent hoca, asistanı Çiğdem hanım ve beyin cerrahi servisinde tüm hemşirelerin bizlere olan ilgi ve alakası daha öncesinde hiç bir devlet hastanesinde görmediğim türden. Umarım bu kadrolaşma ve liyakat hastanenin tüm birimleri ve ülkemin tüm devlet hastanesi anlayışına tesir eder.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.