Üye Paneli

Rize Onkoloji Hastanesi, Rize şehrinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kanser tedavisi gibi hassas bir sağlık hizmeti sunan Rize Onkoloji Hastanesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

40 yatak kapasiteli ayaktan robotik kemoterapi birimimizde günlük yaklaşık 30 hasta ayaktan medikal onkolojik (kemoterapi) tedavisini alabilmektedir. Medikal onkoloji polikliniklerinde biri üniversitemiz kadrosunda olmak üzere 2 uzman tıbbi onkolog hocamızın varlığında günlük 150 civarında hastaya da poliklinik hizmeti verilmektedir. Radyasyon onkolojisi birimimizde biri Yrd. Doç. olmak üzere 3 uzman radyasyon onkolojisi hocamız nezaretinde son teknolojik donanıma sahip LINAC cihazı ile radyoterapi (ışın tedavisi) alan hasta sayısı günlük 40’ın üzerindedir. Bu birimimiz ile ilgili her geçen gün artan potansiyel nedeniyle ileriye yönelik planlamalar da bir diğer taraftan yapılmaktadır. Nükleer tıp birimimizdeyine 3 uzman nükleer tıp hekimimiz nezaretinde hizmet vermektedir.

Rize merkez ve ilçeleri, Trabzon’un doğu ilçeleri, Artvin ve ilçeleri, Gümüşhane ve Bayburt’u da kapsayan yakın çevresine rahatlıkla hizmet vermeyi, ayrıca Gürcistan, Acara Cumhuriyeti ve Azerbaycan gibi ülkelerle de sağlık turizmini geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayan bir onkoloji merkezi olarak hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Hastanemize gelen hastalarımız bu hizmete daha kolay ve kısa zamanda ulaşma imkânına sahip olduklarından, aynı gün içerisinde tedavilerini yaptırıp evine, işine ve normal yaşamlarına devam etme imkanına sahip olmaktadırlar. Uzak mesafeden gelen hastalarımız içinde yatış işlemi yapılarak radyoterapi- kemoterapi, radyoaktif iyot tedavileri yapılarak, hastamız kendisini iyi hissettiği zaman taburcu edilmektedir. Bu da uzak mesafeden gelen hastalarımız için önemli bir avantaj, rahatlık ve yaşam kalitesini artırıcı bir unsur olmaktadır.

Rize Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Rize Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İslampaşa Mah. Rize Devlet Hst. No:86 Merkez, Rize

Şehir

Google Yorumları

4,3
17 yorum
 • ŞULE ALTUNKAYA
  ŞULE ALTUNKAYA
  bir ay önce

  REZİL BİR HİZMET.onkoloji hastanesi kemoterapi bölümünde hasta yakınlarını İLAÇ VERMEYİZ diye tehdit ediyorlar saatlerce bekletip ilgilenmiyorlar çalışan sayısı az hasta çok!

 • Şükriye Kurtay
  Şükriye Kurtay
  4 ay önce

  Biz bir ay önce babam Hüseyin Demir orada yatıyordu orda bulunan hemşireler doktorlar ve nöbetçi doktorlarımıza çok ama çok hepsine teker teker Teşekür ederim ilgileri alakaları ve sabırlarından ötürü hepsine minnettarım rabbim sizlere güç kuvvet vesabır diliyorum.Heoipinizden allah razı olsun

 • benian nazım Kaya

  Onkoloji hastanesi olarak bölgeye hizmet veren güzel bir hastane tedavi için şehir dışına gitmeye gerek yok tüm çalışanlar elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 • Nevim Başpehlivan
  Nevim Başpehlivan
  bir yıl önce

  Bir ay önce bozulmuş olan fileloskop cihazı hala yapılamamış benim hastamın durumu çok kırıştık bu nasıl bir sorumsuzluk insanların hayatı neden bukadar basite alınıyo lütfen yetkililer hastanelere özen gösterilsin

 • Şenol Asılbay
  Şenol Asılbay
  bir yıl önce

  Herkes ilgili ve herkes işini yapıyor. çalışanlara Allah sabır versin. Bu bölümdeki çalışanlara ayrıca teşekkürler

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.