Üye Paneli

Çerkezköy Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çerkezköy’e Trakya’nın ikinci büyük hastanesi olarak yapımına başlanan Çerkezköy Devlet Hastanesi 2016 yılında 200 yatak kapasitesi ile hizmete girmiştir. Bakanlığımız Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünün 24.12.2018 tarih ve E.3156 sayılı yazıları ile hastanemizin hizmet rolü A2 olarak güncellenmiştir. Hastanemizin ortalama hizmet nüfusu 450.000 olup; bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda tarafımızca yapılan çalışmalar doğrultusunda yatak sayımız 2021 başında 300 olarak güncellenmiştir.

Çerkezköy Devlet Hastanesi 27 bin 400 metrekarelik alan üzerine kurulmuş olup toplam 31 bin 700 metrekare kapalı alana sahiptir. Toplam 25 yataklı erişkin ve yeni doğan bakım üniteleri, ikisi lokal, birisi kadın doğum ameliyathanesi olmak üzere toplam 9 tane ameliyathane vardır. 5 adet modern doğumhane, 10 yataklı diyaliz ünitesi, 55 poliklinik odası, bin 500 metrekarelik acil servis alanı, 5 bin metrekarelik yine poliklinik alanı ve modern, geniş ve ferah laboratuarlar Çerkezköy Devlet Hastanesinde mevcuttur. Hastanede ayrıca bilgisayarlı tomografi, kemik ölçüm cihazı, endoskopi, fizik tedavi ünitesi de bulunmaktadır.

Çerkezköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çerkezköy Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Mah. Şehit Teğmen Akın Cad. Üzümlü Sok. No:1 Çerkezköy, Tekirdağ

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,8
292 yorum
 • Emre Korkmaz
  Emre Korkmaz
  5 ay önce

  Akşam saat 17:00'dan sonra ve hafta sonu Covid testi yapmayan Devlet Hastanesi. 3 gündür gidiyorum onca sıra bekleyip 'bugün doktor erken çıktı, yarın gel! Mesai bitti!' gibi şeylerle karşılaşıyorum. Yeni varyantı hâlâ ölümcül olan ve bu kadar yaygın olan bir hastalık için bu seviye bir boşvermişlik hiç mantıklı değil. Bir tane nöbetçi sağlık personeli görevlendirmek çok mu zor? Gündüz mesaisi olan insanlar nasıl gidip test yaptıracak?

 • Cangül.
  Cangül.
  4 ay önce

  İki gündür hastaneye gelip gidiyorum ablam için. İlk gün bir saat yeşil alanda ateşi 38 olan hastayı beklettiler sonra serum takıp gönderdiler. Müşade odasında hemşire hasta yakınını güvenlikle gönderip kapıyı kapattıktan sonra köpek oluyorsunuz dedi hasta için nasıl üslup o ya dediğimde beni de çıkardılar. Rezilsiniz!! İkinci gün ablamı evden ambulansla götürtmek zorunda kaldim götürdüler beni ambulansa almadılar servisle gittim. Ben gidene kdr ablamı sarı alana bırakmışlar başında ne ilgilenen doktor ne de hemşire vardı. Alıp onu yeşil alana sevketmişler birde. Ateşi 39,5 olan hastayı sanırım tedavi etmek için havale geçirmesini bekliyorlardı. Aldık özele götürdük sonunda ateşini öğrenince anladım ki devlette ölmeden elini kimse kıpırdatmıyormuş snrm.Eklemek isterim ki böyle kalabalık bir şehre bu hastanenin yetersiz olduğunu düşünüyorum randevu zor bulunuyor. Ve tahammülsüz saygısız insanların bence özellikle hastanede yeri yok. İnsanlar zaten hasta birde doktor tribi çekecek? Tamam bazı konulardan haklı olabilirler ama bu sürekli o şekde olabileceklerini göstermiyor. Bizimde hasta ve yakını olarak bı yere kadar tahamülümüz var. Bunlardan sonra neden devlete vergi ödüyoruz diye sorguluyor insan. Personelinden yana ne düzgün hizmet ne de saygı görebiliyoryz. Neden devlet hastanesi var o zaman?? İnsanlar hasta halinde daha çok sürünüp rezil olsun diye mi?? İki günlük tecrübemle rezillikten başka birşey görmedim. Ve hakkım asla helal değil. İyi günler.

 • Berat
  Berat
  2 hafta önce

  Tam bir rezillik... İki yüz bin kişilik nüfusu olan bir ilçede bir devlet hastanesi var... İnsanlara yetmiyor Acilen hastaneye en uzak olan bir yerleşim yerine yani bağlık tarafına devlet hastanesi yapilması gerek bağlık tarafına Yetmiyor bu hastane çok sıra oluyor

 • daejung kang
  daejung kang
  bir yıl önce

  Aşı için geldik, sıra gösteren ekranı zor bulduk, Aşı uygulama koşullarını yoğunluk nedeni ile tam uygulamıyor gibi , mesela bana aşının iğnesini çıkartırken pamuk kullanmadığı böyle yaptığı zaman , cilt yüzeyinde hasar görebilir ve aşıdan önce uygulanacak cildin yüzeyini alkol ile silmediler ben İlk ve Acil yardım okuduğum için bu işler hakkında biliyorum. Meşgul olduğunu anlıyorum ama sağlık uygulamada hastalar için böyle atlamak olmamalı , aşıdan sonra pamuğu zaten ben kendine aldım , fakat pamuklarda pis , bakımsızdi.

 • İbrahim Colak
  İbrahim Colak
  2 ay önce

  İstanbul hastanelerine göre daha rahat bir hastane.. Doktorumuz Ömer Faruk TOTO'ya çok teşekkürler.. İşinin uzmanı, kibar ve güler yüzlü bir doktor.. Hastane lokasyon olarak iyi bir yerde.. Temizlik iyi sayılır.. Çevresinde bir çok yeme içme yerleri de mevcut.. Otopark sorunu olmuyor.. Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın