Üye Paneli

İmamoğlu Devlet Hastanesi, Adana ili İmamoğlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2002 yılında hizmete açılmıştır. 2005 yılına kadar Sağlık Merkezi standartlarında hizmet verirken Uzman Hekimlerin atanmasıyla birlikte hizmet standartlarını yükselterek 30 yataklı D rolünde bir hastane olarak hizmet sunumuna devam etmektedir. 2017 yılı Ağustos ayı itibariyle yeni binada hizmet sunulmaktadır. Ameliyathane, Doğumhane, Fizik Tedavi Ünitesi, Laboratuar, Röntgen, Acil Servis, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak –Burun-Boğaz, Fizik Tedavi Polikliniği, İşitme Tarama, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, Endoskopi Ünitesi, Diş Polikliniği Palyatif Bakım Merkezi ve Hemodiyaliz Ünitesi hizmetlerinin verildiği bir ilçe devlet hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.

İmamoğlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İmamoğlu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hürriyet Mah. Şehit Osman Tatar Cad. No:30 İmamoğlu, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
27 yorum
 • Muharrem Daylak
  Muharrem Daylak
  7 ay önce

  Bir sağlık ocağında hiç bir farkı yok.personeli n başı boş, disipsinsizlik haât safhada.ekipman ve doktorlar yetersiz.

 • rollo
  rollo
  bir yıl önce

  Doktor hanım kibar ve ilgili çalışanların çoğu kaba . Annemi getirdim işlem 4 saat girdi bende sağlam girdim halsiz çıktım. Imamoglu na yakışır bir hastane . Gelişmemeye devam edin . Tebrikler...

 • Saceva
  Saceva
  2 yıl önce

  1,5 yıl görev yaptım. Çok güzel anılarım var. Çalışma arkadaşları güler yüzlüler ve samimi insanlar.

 • Esra Mamuk
  Esra Mamuk
  bir yıl önce

  Aynen çok teşekküllü bir hastane elçinur denen doktordan azar yiyoruz öyle bir hastane berbatsiniz

 • Bülent Gülbahar
  Bülent Gülbahar
  4 yıl önce

  Bence çok tecrübeliler herkese gitmelerini tavsiye ederimm☺☺

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.