Üye Paneli

Feke İlçe Devlet Hastanesi, Adana ili Feke ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Feke Sağlık Ocağı 1983 yılında kurulmuştur. “Sağlıkta Dönüşüm Programı” çerçevesinde Aile Hekimliği Sistemine geçilmesiyle birlikte Mayıs 2008’de ilçe merkezinde Sağlık Grup Başkanlığı’na bağlı Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez Aile Sağlığı Merkezi, ayrıca İncirci Köyü’nde İncirci Aile Sağlığı Merkezi kurulmuştur. 2013 yılında 20 yataklı Feke İlçe Entegre Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.

İslam mahallesi Kocayurdan Mevkiinde bulunan hizmet binası 3 katlı olup 2013 yılında yapılmıştır. Hastanemiz tek bir binadan oluşmakta olup Acil, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) birimlerimiz bulunmaktadır. Zemin katında Merkez Aile Sağlığı Merkezi, Laboratuvar, Acil Servis; 1. katında : Toplum Sağlığı Merkezi, Hastane Başhekimliği ve Müdürlüğü, Çevre Sağlığı Birimi, Aile Planlaması Birimi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Gebe Bilgilendirme Sınıfı ile yataklı servis bulunmaktadır. Ayrıca İncirci Köyü’nde tek katlı Aile Sağlığı Merkezi, Mansurlu ve Süphandere köylerinde 2 adet sağlık evi mevcuttur.

Feke İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Feke İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İslam Mah. Kocayurdan Mevkii Feke, Adana

Şehir

Google Yorumları

4,4
7 yorum
 • cafer güngör
  cafer güngör
  2 yıl önce

  Feke devlet hastanesinde çalışmış biri olarak hakikaten o bölgeye imkanlar dahilinde özel hizmet kalitesinde bir hizmet verilmektedir. Tüm çalışanları özverili, sevecen, saygılı, kolaylık sağlayıcı ve yol göstericidir. Üst yönetiminden en alt kademesine kadar herkesin eline sağlık. Teşekkürler. İyiki varsiniz.

 • FUAT “Veteriner Hekimi” GÜNEŞ

  Tecrübeli Profesyonel ekip

 • Enes
  Enes
  2 yıl önce

  İlgi..

 • CUMİ 0181
  CUMİ 0181
  5 yıl önce

  İlgi

 • DEEsTere
  DEEsTere
  6 yıl önce

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.