Üye Paneli

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Adana ili Çukurova ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1984 yılından bu yana Adana ve çevresindeki 15 vilayete sağlık hizmeti sunan Dr. Ekrem TOK Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi bir bölge hastanesidir.

Hastanemiz sürekli olarak kendisini yenilemiş ve branşındaki gelişmelere paralel olarak yeni üniteleri bünyesine katmıştır. Bir yandan fiziki altyapısını ve donanımını yenilerken, bir yandan da güler yüzlü, hasta psikolojisini anlayan, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bölgemizde özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği ataklarla ilkleri başarmış, hastanemizin çehresi tamamen değişmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da, hastanemizin tüm doktorları, hemşire, hasta bakıcı ve idari görevli personeli halkımızın sağlığı için canla başla görev yapmaya devam edecektir.

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230 Çukurova, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
129 yorum
 • Zafer Solguntekin
  Zafer Solguntekin
  3 hafta önce

  Randevum olmasina rağmen işi var deyip doktorum cikmasi yerine bakacak arkadasinda rendevu saati gecmesine ragmen gelmeyip haftaya randevusuz gel durumu aciklariz demelerine ragmen kabul etmemesi sacmalik saygi gosterip zarzor izin alarak geldim ama demekki kimseye saygi gostermiceksin herkez kendi isine geleni yapiyor ayiptir biz biraz rahatlamak icin bi destek almak istiyoruz daha beter pisikolojimizi bozuyorlar kimin oldugunun bi onemi yok sonuc olmadiktan sonra

 • Tuğçe Karasakallı

  Çağatay diye bir doktor var. Bir insan bu kadar itici olamaz. İlgilenmiyor hastalarına kötü davranıyor. Azarlıyor. Normalde hastaları ile ilgenmek zorunda. Boşuna oraya oturmadılar. Güvenlikler hele bu kadar suratsız olamaz. Kavga için yer ağrıyorlar. Bence kadrolarını değiştirmeniz gerekiyor. Hasta olmasak zaten gelmeyiz.

 • Duygu Kuş
  Duygu Kuş
  bir ay önce

  Bu hastaneye yatmak için geldim ama bana agır hastalarla aynı odada kalacaksın dediler ben ağır değilim ve ne yapacakları belli olmayan hastalar neden aynı oda buna bir çözüm bulun sıfır.

 • Bahattin Kaplan
  Bahattin Kaplan
  6 ay önce

  Ordaki hekimden de (o yine diğerlerine gore bi tık daha iyiydi ama yapıcı konuşması gerekirken azarlar gibi konuştu biraz ... neyse) ozellikle o polisten de, verdiği saçma ve suçlayıcı özensiz cevabından dolayı hemşireden de son derece rahatsız oldum verdikleri cevaplar suçlar gibi ozellikle o girişteki polis arkadaş basbaya azarladı ulan biz oraya normal hicbir sorunu olmayan biri olarak gelmedik ki daha hassas daha özenli konuşmanız cevaplar vermeniz lazım tabi ki. Onlara da dedim normal hastanede bile daha iyi davranıyorlar, daha orda olduklarını hakeden cevaplar veriyorlar ! Azarlar gibi konustular 1-2 kisi birkac kişi haric

 • Onaylı Hesap
  Onaylı Hesap
  5 ay önce

  Bence tüm devlet hastahaneleri özelleşmeli.Saldım çayıra mevlam hayıra olayı mevcut.Sırtımı devlete yasladım yeter zaten,çay çeeeek.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.