Ağaçören Devlet Hastanesi, Aksaray ili Ağaçören ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ağaçören İlçe Hastanesi’nin inşaatı 2000 yılında tamamlanmış, hasta kabulüne 2001 yılında başlanmıştır. Hastanemiz 25 yataklı olup, 10 adet personel lojmanı mevcuttur.
Bakanlığımızın 09.04.2007 tarihli olurları ile ilçe merkezindeki sağlık hizmetleri birleştirilmiş ve hastanemiz entegre ilçe hastanesine dönüştürülmüş olup, bu tarihten itibaren Merkez Sağlık Ocağı hastaneye entegre olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Yeni Mah. Kırşehir Cad. No:4 Ağaçören, Aksaray
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
MEHMET ER (FAYDALI BİLGİLER DURAĞI)
5 yıl önceEntegre sağlık merkezi olarak hizmet veriyor. Mesai saatleri içinde aile hekimliği hizmetleri alınıyor. Mesai saatleri dışında aile hekimleri acil nöbeti tutuyor. Ayrıca binanın bir bölümü 112 tarafından kullanılıyor.
hayatcalan
5 yıl önceNe kadar da adında devlet hastanesi yazsada ekipman olarak sağlık ocağı seviyesinde aradaki farkı doktorların azmi ve tecrübe ile kapatmaya çalışıyorlar
google google
3 yıl önceNerede use yarazmaz varsa buraya gonderiyorlar burdanda hic gitmiyorlar tabiki burasi küçük yer rahat pek is olmuyor
Mesut görgülü
5 yıl önceAllah kimseyi düşürmesin.. ama hizmet güzel. İşçiler lakayt...
Arif Doğan
5 yıl önceHastane sağlık ocağından farksız ne doktor ne de ekipman var.