Üye Paneli

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Aksaray şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Aksaray Devlet Hastanesi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz yeni hizmet binasının yapımı tamamlanarak, 30 Ekim 2018 tarihinde 400 yatak kapasiteli olarak hasta kabulüne başlamıştır.

307 bin metrekare alanda, 17 bin metrekare inşaat alanı üzerine, 64 bin metrekare kapalı alana sahip 400 + 200 yatak kapasiteli hastane, 100 poliklinik ve 157 uzman, 20 Yardımcı Doçent, 3 Profesör Aksaray ve çevresine hizmet verecek ve her geçen gün öğretim görevlisi sayısı artacak. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak ileri teknolojiyi ve en son bilimsel tıbbi yöntemleri takip edek, tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap vermek amacımızdır.

Hastanemizde 1’er kişilik 400 hasta odası, helikopter pisti, yeşil alanı ve otoparkı ile 5 yıldızlı otel konforunda Aksaray ve bölge halkına sağlık hizmet vermektedir.

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Sanayi Mah. Tacin Cad. Merkez, Aksaray

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,5
364 yorum
 • Alperenberat
  Alperenberat
  3 ay önce

  Hastane berbat bütün doktorlar stajyer kapalı kadının yanında bir erkek vardı ve o kişinin saçının açık olması lazımdı muane içinAçık olmsı gerekiyordu ve adama çık bile demediler hadi onu geçtim bir keresinde göz için gittim benden sonraki kişiler bile girdi ama hiç bişey demediler ben baya uzun bekledim ve çok şikayetçiyim çünkü bütün doktorlar hiç birşey bilmiyorlar önceden gitmiştik gene gittik önceden kireç var demişlerdi şimdide aynı doktor bişiy olmamış vb. Diyor gelelim doktorlara doktorlar daha stajyer ve bir çocuğun yanında bile küfür etmeye cesaretleri yetiyor biraz vicdanlı olur insan ama bunlar insan bile değil berbat bir hastane başka hastane olsa giderimde yok işte.

 • Salih Kara
  Salih Kara
  bir ay önce

  Oldukça büyük bir hastane. Çevresinde yeterli otopark olmasına rağmen, yer bulmak zor. Aracınızı park ettikten sonra poliklinik binasına ulaşmak için uzun bir mesafe yürüyerek zorundasınız. Eğer aracınızda yürümekte zorlanan bir hastanız varsa işiniz gerçekten zor. Bu durumda en az 3 kişi gelmelisiniz. Araçtan inince tekerlekli sandalye bulmak neredeyse imkansız. Poliklinik katlarına çıkan asansörler yetersiz. Otopark ile ilgili bir hususu daha belirtmek istiyorum. Engelli park yerlerine park eden hadsizler mutlaka engellenmeli ve cezalandırılmalı. Hastane içerisi yoğunluktan dolayı kirli. Bazı bölümlerin doktoru yetersiz veya yok. Umarım önümüzdeki yıllarda bu bahsettiğim aksaklıklar giderilir.

 • Murat Salman
  Murat Salman
  geçen hafta içinde

  Hastane doktorlar ve hemşireler muhteşem , ahmet hocama ve fizik tedavi sorunlusu adem anaça çok teşekkür ederim hastane çok temiz çalışanlar çok ilgili

 • çağrı Aka
  çağrı Aka
  3 ay önce

  Cildiye polikliniği Hüseyin SAMAN: yazacak çok şey var ama yapacak bir şey yok. Doktor olmuşsun ama adam olamamışsın.muayene odasının dışında Hüseyin bey bir şey sorabilir miyim, hocam bakar mısınız diyen hastaya yüzüne bile bakmadan cevap vermeye tenezzül etmeden geçip gitmek. Kamu hizmeti yürüttüğünün farkında değil.

 • Yahya Hakan
  Yahya Hakan
  4 ay önce

  Bugün Eşim için Nöroloji bölümünde randevumuz vardı. Hiç sorun yaşamadık Ancak yan odada ki geçmişte benimde başıma gelen bugünde yaşlı teyze ve amcanın yaşadığı bir duruma şahit olduk Dr.Reyyan EZER Sorum şu NEDEN bir hekim avazı çıktığı kadar hiç şık olmayan bağırma eyleminde bulunur. BÖYLE OLMAZ.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın