Üye Paneli

Gülağaç Devlet Hastanesi, Aksaray ili Gülağaç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Gülağaç Devlet Hastanesi 2004 yılında 30 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Şuan 10 yataklı El statüsünde hizmet vermektedir. Açılışından bu güne, 24 saat açık acil servis hizmeti ve mesai içinde, Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuvar, Solunum Fonksiyon Testi ve Röntgen hizmeti vermektedir.

Bünyesinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri, acil, ayaktan ve yatarak tıbbi müdahale, muayene ve tedavi hizmetleri ile koruyucu sağlık hizmetlerini bütünleştiren, görev yapan tabiplerin hasta kabul ve tedavi ettiği, ileri tetkik ve tedavi gerektiren durumlarda hastaların stabilize edilerek uygun bir şekilde şevkinin sağlandığı sağlık kurumudur.

Gülağaç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gülağaç Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Mh. Süleyman Demirel Cd. No:54 Gülağaç, Aksaray

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,7
12 yorum
 • Gülnihal Uslu
  Gülnihal Uslu
  3 hafta önce

  Sağlık ocağı dört dörtlük.Sözde hastane canımız allaha emanet ilgi sıfır acile gidiyosun azarlamaktan baska bisey yaptıkları yok..ilgi saygı sıfır

 • Mehmet Yarar
  Mehmet Yarar
  4 yıl önce

  Aile sağlık merkezinden biraz hallice bir devlet hastanesi. Diş, çocuk ve dahiliye bölümleri mevcuttur. Ancak diş bölümünde malzeme eksikliği nedeniyle birçok operasyon yapılamamaktadır. Aile hekimi hizmeti de bulunmaktadır. Otoparkı gayet geniş, acil servis girişi güzel yapılmıştır.

 • Filiz Kılıç
  Filiz Kılıç
  bir ay önce

  Diş hekimi Enes bey heyet ilgili ve işini gayet iyi yapan bı doktor Allah razı olsun ellerine sağlık

 • Nilüfer Türkmen
  Nilüfer Türkmen
  bir ay önce

  Enes Turhan şimdiye kadar gittiğim hastanelerde kendisi gibi bir doktor görmedim hem ilgili hem güleryüzlü böyle doktorların artmasını istiyoruz Gülağaç hastanemizde

 • Okul Hesabı
  Okul Hesabı
  2 yıl önce

  Adı hastane ancak hiç bir önemli müdehaleyi yapamayacak derecede kapasitesiz bir sağlık birimi. Burun kanaması gönder Aksaray'a, 1. derece yanık sevket Aksaray'a, baş ağrısı gönder Aksaray'a. Çalışma şekilleri bu.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.